Kijki trekkingowe Trail Ergo Cork Black Diamond Angled Grip
SERIA TRAIL - NOWY MODEL (nowe paski Solution i przedłużka pod rączką)
Kijki całoroczne z wygiętym korkowym uchwytem dla maksymalnego komfortu podczas ćwiczeń.
Trail Ergo Cork ma teraz bardziej miękkie i wygodniejsze przedłużenie pod rączką, a także nowy pasek na nadgarstek Solution dla lepszej zwrotności.
• Lekka i wszechstronna 3-sekcyjna pałka teleskopowa
• Rękojeść z naturalnego korka (odprowadza pot) pod ergonomicznym kątem 15 stopni
• Przedłużone przedłużenie z pianki antypoślizgowej pod uchwytem
• Wyściełany pasek na nadgarstek Łatwiejsze rozwiązanie i większe bezpieczeństwo
• Podwójny system regulacji rozmiaru drążka FlickLock
• Wymienne końcówki Tech z węglika i gumy (guma dostępna jako opcja)
• Cienkie podkładki trekkingowe 38 mm
• Oferowane krążki śnieżne 100 mm do zimowego puchu
Regulowana wysokość: 69-140 cm
Dostępny w 2 kolorach: Granit / Picante
Sprzedałem parę![]()

587 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 512g (para) |
| Ciąć | regulowany: 69-140cm |
| Długość po złożeniu | 69 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | ergonomiczny kąt 15° / oddychający korek z lekką, elastyczną i przyczepną przedłużką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek z rozwiązaniem |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i kompatybilne z dużymi krążkami proszkowymi 100 mm do unoszenia się na śniegu |
| Numer referencyjny producenta | BD112506 |
Kijki turystyczne Trail Ergo Cork Black Diamond są wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który jest idealnie umieszczony dla wygody dzięki kątowi 15 stopni.
Rękojeść z naturalnego korka jest idealna do odprowadzania potu.
Podwójny system regulacji zaworów FlickLock jest prosty i zapewnia doskonałe mocowanie pasm.
Kijki Trail Ergo Cork są szczególnie interesujące, ponieważ mają cechy przydatne zarówno latem, jak i zimą: antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod chwytem oraz duże krążki do puchu.
Końcówki z węglika Tech zapewniają bardzo dobrą przyczepność i są wymienne.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Changement de bâtons
Effectivement poignet inclinée confortable .
Bâtons légers et discret.
Léger et fonctionnel
Léger et fonctionnel, l'accessoire qu'il vous faut pour la rando !