Trail Ergo Cork Black Diamond úhlová rukojeť Trekingové hole
SÉRIE TRAIL - NOVÝ MODEL (nové popruhy Solution a prodloužení pod rukojetí)
Celoroční hůlky s úhlovou korkovou rukojetí pro maximální pohodlí při cvičení.
Trail Ergo Cork se nyní vyznačuje měkčím a pohodlnějším prodloužením pod rukojetí a také novým páskem na zápěstí Solution pro lepší manévrovatelnost.
• Lehký a všestranný 3sekční teleskopický obušek
• Rukojeť z přírodního korku (odvádí pot) v ergonomickém úhlu 15 stupňů
• Prodloužený protiskluzový pěnový nástavec pod rukojetí
• Polstrovaný pásek na zápěstí Spravitelnější řešení a větší bezpečnost
• Duální FlickLock systémy nastavení velikosti tyče
• Vyměnitelné technické hroty z karbidu a pryže (guma je k dispozici jako volitelné příslušenství)
• 38mm tenké trekingové podložky
• Na zimní prachový sníh nabízíme sněhové puky 100 mm
Nastavitelná výška: 69-140 cm
Dostupné ve 2 barvách: Granite / Picante
Pár prodal![]()

587 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 512 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 69-140 cm |
| Složená délka | 69 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | ergonomický 15° úhel / prodyšný korek s lehkým, flexibilním a přilnavým nástavcem z EVA pěny |
| řemínek na ruku | Řešení polstrovaný popruh |
| Směřovat | Tech vyměnitelné tvrdokovové hroty |
| Podložka | 38 mm tenké trekingové puky a kompatibilní s velkými 100 mm pudrovými puky pro plavání ve sněhu |
| Reference výrobce | BD112506 |
Turistické hole Trail Ergo Cork Black Diamond mají ergonomickou rukojeť, která je díky úhlu 15 stupňů ideálně umístěna pro pohodlí.
Rukojeť z přírodního korku je ideální pro odvod potu.
Dvouventilový nastavovací systém FlickLock je jednoduchý a nabízí vynikající upnutí pramenů.
Hůlky Trail Ergo Cork jsou obzvláště zajímavé, protože mají vlastnosti pro použití v létě i v zimě: protiskluzový pěnový nástavec pod rukojetí a také velké puky Powder pro prachový sníh.
Hroty z tvrdokovu Tech nabízejí velmi dobrou přilnavost a jsou zaměnitelné.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Changement de bâtons
Effectivement poignet inclinée confortable .
Bâtons légers et discret.
Léger et fonctionnel
Léger et fonctionnel, l'accessoire qu'il vous faut pour la rando !