Bastons de trekking Trail Ergo Cork Black Diamond Angled Grip
SÈRIE TRAIL - NOU MODEL (nous corretges de solució i extensió sota el mànec)
Pals per a totes les estacions amb un mànec de suro inclinat per a la màxima comoditat durant l'exercici.
El Trail Ergo Cork ara inclou una extensió més suau i còmoda sota el mànec, així com la nova corretja de canell Solution per a una millor maniobrabilitat.
• Baston telescòpic de 3 seccions lleuger i versàtil
• Mànec de suro natural (metxa la suor) amb un angle ergonòmic de 15 graus
• Extensió d'escuma antilliscant estesa sota el mànec
• Corretja de canell encoixinada Solució més manejable i per a més seguretat
• Sistemes d'ajust de la mida del pal FlickLock dual
• Consells tecnològics intercanviables en carbur i cautxú (goma disponible com a opció)
• Renandes de trekking primes de 38 mm
• Discos de neu en pols de 100 mm que s'ofereixen per a neu en pols d'hivern
Altura regulable: 69-140cm
Disponible en 2 colors: Granit / Picant
Vengut el parell![]()

587 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 512 g (par) |
| Tallar | ajustable: 69-140cm |
| Longitud plegada | 69 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | Angle ergonòmic de 15° / suro transpirable amb extensió d'escuma EVA lleugera, flexible i adherent |
| corretja de mà | Corretja encoixinada de solució |
| Punt | Puntes de carbur de tecnologia intercanviables |
| Rentadora | Discos de trekking prims de 38 mm i compatibles amb discos de pols grans de 100 mm per flotar a la neu |
| Referència del fabricant | BD112506 |
Els bastons de senderisme Trail Ergo Cork Black Diamond disposen d'un mànec ergonòmic que es col·loca idealment per a la comoditat gràcies al seu angle de 15 graus.
El mànec de suro natural és ideal per eliminar la suor.
El sistema d'ajust de doble vàlvula FlickLock és senzill i ofereix una excel·lent fixació dels fils.
Els pals de suro Trail Ergo són especialment interessants perquè tenen característiques per al seu ús tant a l'estiu com a l'hivern: una extensió d'escuma antilliscant sota l'empunyadura, així com grans discos de pols per a neu pols.
Les puntes de carbur Tech ofereixen una molt bona adherència i són intercanviables.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Changement de bâtons
Effectivement poignet inclinée confortable .
Bâtons légers et discret.
Léger et fonctionnel
Léger et fonctionnel, l'accessoire qu'il vous faut pour la rando !