G010121
Obecnie brak na stanie
Terre de trek Noyer Chartreuse to autentyczna laska przeznaczona do wędrówek lub spacerów po lesie.
Teleskopowy, składa się z 4 aluminiowych pasm z fornirem z drewna orzechowego, jego specyfika jest na poziomie rękojeści poprzez zintegrowanie fiolki o pojemności 12 ml, która może zawierać likier.
Idealny na spacery po lesie i na zbieranie grzybów.
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble z kasztanowym uchwytem wykonanym w Chartreuse.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedawane indywidualnie



189 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | Aluminium Ultra Tech 7075 z fornirem orzechowym |
| Waga | 242 g |
| Ciąć | regulowany 68-135cm (max) |
| Długość po złożeniu | 68 cm |
| Liczba pasm | 4 |
| system mocowania | opinia |
| Średnica nici | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | drewno kasztanowe (wykonane w chartreuse) |
| pasek na rękę | skórzany link |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Pralka | 60 mm |
| Numer referencyjny producenta | U10856 |

Wyposażony w system mocowania śrubowego, wysokość kija jest regulowana w zakresie od 68 do 135 cm. Fiolka o pojemności 12 ml mieści się w rękojeści z drewna kasztanowego, wykonanego w Chartreuse. Fiolka pozostaje pod ręką podczas spacerów.
Miłośnicy grzybów docenią ten kij dwa w jednym.
Jego aluminiowy skład zapewnia wysoką odporność.
Uchwyt kolby:
Gałka z drewna kasztanowca skrywa fiolkę o pojemności 12 ml, sprytny pomysł dla najbardziej wietrznych.
