G010121
Venut
El Terre de trek Noyer Chartreuse és un autèntic bastó destinat a fer senderisme o passejar pel bosc.
Telescòpic, està format per 4 fils d'alumini amb xapa de fusta de noguera, la seva especificitat està a nivell del mànec integrant un vial de 12 ml que pot contenir un licor.
Ideal per passejar pel bosc i per collir bolets.
Baston fet a França a Grenoble amb mànec de castanyer fet a Chartreuse.
Garantia de per vida.
Es ven individualment



189 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | Ultra Tech 7075 d'alumini amb xapa de noguera |
| Pes | 242 g |
| Tallar | ajustable 68-135 cm (màxim) |
| Longitud plegada | 68 cm |
| Nombre de fils | 4 |
| sistema de subjecció | opinió |
| Diàmetre del fil | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Gestionar | fusta de castanyer (fet en chartreuse) |
| corretja de mà | enllaç de cuir |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Rentadora | 60 mm |
| Referència del fabricant | U10856 |

Equipat amb un sistema de fixació de cargol, l'alçada del pal és regulable de 68 a 135 cm. Un vial amb una capacitat de 12 ml s'allotja al mànec de fusta de castanyer, fet a Chartreuse. El vial roman a mà durant les vostres caminades.
Els amants dels bolets apreciaran aquest pal dos en un.
La seva composició d'alumini li confereix una gran resistència.
El mànec del matràs:
El pom de fusta de castanyer amaga un flascó de 12 ml, una idea intel·ligent per als més aficionats.
