G010121
Vyprodáno
Terre de trek Noyer Chartreuse je autentická vycházková hůl určená pro pěší turistiku nebo procházky v lese.
Teleskopický, je tvořen 4 hliníkovými lanky s ořechovou dřevěnou dýhou, jeho specifikum je na úrovni rukojeti integrací 12ml lahvičky, která může obsahovat likér.
Ideální na procházky do lesa a na houbaření.
Hůl vyrobená ve Francii v Grenoblu s kaštanovou rukojetí vyrobenou v Chartreuse.
Doživotní záruka.
Prodáváno jednotlivě



189 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | Hliník Ultra Tech 7075 s ořechovou dýhou |
| Hmotnost | 242 g |
| Střih | nastavitelné 68-135 cm (max) |
| Složená délka | 68 cm |
| Počet pramenů | 4 |
| upínací systém | oznámení |
| Průměr pramene | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | kaštanové dřevo (vyrobeno v chartreuse) |
| řemínek na ruku | kožený odkaz |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Podložka | 60 mm |
| Reference výrobce | U10856 |

Je vybavena šroubovým upínacím systémem, výška tyče je nastavitelná od 68 do 135 cm. Lahvička o objemu 12 ml je umístěna v rukojeti z kaštanového dřeva, vyrobené v Chartreuse. Lahvička zůstává na dosah během vašich procházek.
Milovníci hub ocení tuto hůl dva v jednom.
Jeho hliníkové složení mu dodává vysokou odolnost.
Rukojeť baňky:
Knoflík z kaštanového dřeva ukrývá 12ml lahvičku, chytrý nápad pro ty nejnáročnější.
