Plume Guidetti trailstokken
PLUME-SERIE
De Plume Guidetti zijn “high performance” stokken uit één stuk, 100% carbon en 10 mm in diameter.
Ze zijn speciaal ontworpen voor verticale kilometertraining waarbij elke gram telt, maar ze kunnen ook worden gebruikt bij trailraces door lopers die niet de behoefte voelen om de stokken op te vouwen.
Ultralicht en ultradun, in de hand, ze worden tijdens de race vergeten.
• Nieuwe generatie Plume-versie
• Slechts 100 gram per stokje
• 100% HR T900 koolstofstreng - diameter 10 mm
• Schuimhandvat met lichte en comfortabele ‘Ghost’-polsband
• Racetip met wolfraamtip
Stokken gemaakt in Frankrijk in Grenoble
Stokken bedoeld voor trailrunning

1998 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 100% koolstof HR T900 |
| Gewicht | 99 tot 114 gram per stokje |
| Snee | 110 tot 125 cm |
| Aantal strengen | 1 |
| Draaddiameter: | 10 mm |
| Omgaan met | Mousse |
| polsbandje | Spooklicht |
| Punt | Race |
| Wasmachine | 30 mm |
| Referentie fabrikant: | R20401 |
HR T900 koolstofmateriaal:
De HR T900 koolstoftechnologie met hoge modulus is de lichtste koolstof, die hetzelfde gewicht toelaat om de mechanische weerstand te verhogen en de stick een hoge weerstand geeft en zorgt voor een uitzonderlijke demping van trillingen tijdens gebruik.