Pals de sender Plume Guidetti
SÈRIE PLUME
Els Plume Guidetti són pals d'una secció "d'alt rendiment", 100% carboni i 10 mm de diàmetre.
Estan especialment dissenyats per a la pràctica de quilòmetres verticals on cada gram compta però també es poden utilitzar en curses de Trail per corredors que no sentin la necessitat de plegar els pals.
Ultra lleugers i ultra prims, a la mà, s'obliden durant la cursa.
• Versió Plume de nova generació
• Només 100 g per pal
• Fil de carboni 100% HR T900 - diàmetre 10 mm
• Mànec d'escuma amb polsera lleugera i còmoda "Ghost".
• Punta de carrera amb punta de tungstè
Bastons fets a França a Grenoble
Bastons destinats al Trail-Running

1998 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 100% carboni HR T900 |
| Pes | 99 a 114 g per pal |
| Tallar | 110 a 125 cm |
| Nombre de fils | 1 |
| Diàmetre del fil | 10 mm |
| Gestionar | Mousse |
| corretja de mà | Llum fantasma |
| Punt | carrera |
| Rentadora | 30 mm |
| Referència del fabricant | R20401 |
Material de carboni HR T900:
La tecnologia de carboni d'alt mòdul HR T900 és el carboni més lleuger, la qual cosa permet que el mateix pes augmenti la seva resistència mecànica i confereix al stick una gran resistència i assegura una atenuació excepcional de les vibracions durant l'ús.