Щеки за пътеки Plume Guidetti
СЕРИЯ ПЛЮМ
Plume Guidetti са едносекционни колове с „висока производителност“, 100% карбон и диаметър 10 mm.
Те са специално проектирани за практикуване на вертикални километри, където всеки грам е от значение, но могат да се използват и в състезания по пътека от бегачи, които не чувстват нужда да сгъват щеките.
Ултра леки и ултра тънки, в ръката, те са забравени по време на състезание.
• Ново поколение Plume версия
• Само 100 грама на пръчка
• 100% карбонова нишка HR T900 - диаметър 10 мм
• Дръжка от дунапрен с лека и удобна каишка за китка “Ghost”.
• Състезателен връх с волфрамов връх
Пръчки произведени във Франция в Гренобъл
Щеки, предназначени за Trail Running

1998 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 100% карбон HR T900 |
| Тегло | 99 до 114 g на стик |
| Разрез | 110-125 см |
| Брой нишки | 1 |
| Диаметър на нишката | 10 mm |
| Дръжка | Мус |
| ремък за ръка | Призрачна светлина |
| Точка | състезание |
| шайба | 30 mm |
| Референция на производителя | R20401 |
HR T900 въглероден материал:
Карбоновата технология HR T900 с висок модул е u200bu200bнай-лекият карбон, който позволява със същото тегло да повиши неговата механична устойчивост и придава на стик висока устойчивост и осигурява изключително затихване на вибрациите по време на употреба.