B010045
ALPINE-SERIE 2019
Alpine Ergo Cork Trekkingstokken Black Diamond
3-delige stokken voor alle seizoenen, bedoeld voor langdurig wandelen.
De Alpine Ergo heeft een samenstelling van koolstof en aluminium om lichtheid en stijfheid te garanderen.
Het handvat van natuurkurk staat onder een hoek van 15 graden. Deze eigenschap maakt het een bijzonder comfortabele stick.
Het FlickLock® Pro-systeem maakt afstelling met hoge betrouwbaarheid mogelijk.
• 3-delige telescopische wapenstok
• Onder- en middengedeelte van 100% koolstofvezel (lichtgewicht en anti-vibratie)
• Topstrengen van aluminium voor sterkte
• Handvat van natuurkurk met knop met dubbele dichtheid om vocht door capillariteit af te voeren
• Handvat ideaal gepositioneerd voor comfort dankzij de kanteling van 15 graden
• 360 graden gevoerde handriem
• Antislip schuimverlenging onder het handvat
• Zeer sterk dubbel FlickLock Pro-verstelsysteem
• Flex Tech verwisselbare hardmetalen punten
• Trekkingpucks
Verstelbare hoogte: 77-130cm
Heb het paar verkocht.

94 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 100% koolstof (onderste en middelste strengen / 100% aluminium (bovenste streng) |
| Gewicht | 561g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 77-130cm |
| Opgevouwen lengte | 77 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock® Pro |
| Omgaan met | ergonomisch gebogen 15° / ademende kurk met lichte en gripvaste EVA-schuimverlenging |
| polsbandje | 360 graden gewatteerde singelband |
| Punt | verwisselbare hardmetalen Tech-tip |
| Wasmachine | dun Trekking |
| Referentie fabrikant: | BD112197 |
Als u op zoek bent naar hoogwaardige en comfortabele stokken, zullen de Alpine Ergo Cork Black Diamond stokken u tevreden stellen.
Ze zijn ontworpen om wandelaars optimaal comfort te bieden:
- een samenstelling van aluminium en koolstof om het voordeel van elk van de materialen te verkrijgen. De carbon geeft hem lichtheid en vermijdt trillingen, het aluminium voor het bovenste gedeelte maakt de stick robuuster
- een 15° schuine handgreep, deze functie is bijzonder interessant omdat de pols hierdoor ideaal kan worden gepositioneerd en dus meer ontspannen is. Deze hoek verbetert de efficiëntie van duwen op oneffen terrein.
- een handvat van natuurlijk kurk dat zowel zeer comfortabel als ademend is
- een antislip schuimverlenging voor een lagere grip van de paal op hellingen
- een gevoerde polsband
De Alpine Ergo Cork zal wandelaars verleiden die op zoek zijn naar een wandelstok met een uitstekende afwerking!
Het verstelsysteem "FlickLock® Pro":
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
Gebaseerd op de FlickLock®, brengt de FlickLock® Pro een revolutie teweeg in het ontwerp van het verstelsysteem.
Met behoud van de voordelen van FlickLock, biedt de FlickLock Pro een ruimtebesparend roestvrijstalen ontwerp dat de kwaliteit, het gevoel en de sterkte van de vergrendeling drastisch verbetert.
De highlights van het FlickLock® Pro verstelsysteem zijn:
• Een ruimtebesparend ontwerp
• Een ontwerp met twee assen voor meer hefboomwerking en vergrendeling
• Een hoogwaardige roestvrijstalen constructie ontworpen om lang mee te gaan

Très satisfait
MG affaire est une boite très sérieuse, j'ai reçu mon produit rapidement et bien emballé. Je n'hésiterai pas à commander à nouveau !
Toutefois ce produit "BD Alpine Ergo Cork" est affiché à 475g sur le site, l'étiquette précise un poids de 515g et mes deux balances l'affichent à 560g, sans les rondelles hiver... Les mystères du marketing !