Guidetti PAM Flash Aluminium Trekkingstokken
4-delige telescopische stelen met 100% aluminium constructie voor zeer stevige stelen.
De Flash Alu-stokken zijn bedoeld voor wandelen in alle seizoenen (zomer/winter) en zijn uitgerust met het nieuwe Flash Lock-systeem voor snelle stokken (Guidetti-patent).
• 4-delige telescoopsteel zeer compact ingeklapt (38 cm en 42 cm afhankelijk van grootte)
• Verstelbaar tot 125 cm of 135 cm
• Aluminium constructie
• Razendsnel Flash Lock-implementatiesysteem
• Aluminium Easy Lock verstelsysteem (betrouwbaar en duurzaam)
• Ergonomische R-Go Light handgreep met zeer goede grip
• Hybride polsband, verstelbaar, licht en ademend
• Tungsten Damped Toe (PAM) om impact op grondcontact te dempen
• Dunne pucks voor trekking en brede pucks voor winterpoeder (nieuwe Modul H pucks)
Verkrijgbaar in 2 maten: 38-125 cm / 42-135 cm
Stokjes gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met 2 paar ringen (een zomer, een winter van 90 mm)
Stokken bedoeld voor korte of lange afstanden wandelen, sneeuwschoenwandelen...


390 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium 7075 T6 |
| Gewicht | 270 g [125 cm versie] / 281 g [135 cm versie]: voor één stick |
| Snee | verstelbaar tot 125 cm of 135 cm |
| Opgevouwen lengte | 38 cm [versie 125 cm] / 42 cm [versie 135 cm] |
| Aantal strengen | 4 |
| klemsysteem: | Easy Lock aluminium |
| Draaddiameter: | 16 / 14 / 14 / 14 |
| Omgaan met | R-Go-lamp |
| polsbandje | Lichte hybride polsband |
| Punt | All-Terrain gedempte teen (PAM) |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | conische punt: 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter / gedempte punt (PAM): Modul H 50 mm voor trekking en Modul H 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R11210 / R11260 |

Uitgerust met het nieuwe Flash Lock-systeem, gepatenteerd door Guidetti, vouwen en ontvouwen de Flash Alu-stokken zeer snel.
Een simpele druk op de grond en de strengen van de stick worden aan elkaar geklikt. Om de palen op te vouwen, knijpt u eenvoudig in het klemsysteem.
Dit systeem heeft het voordeel dat het zeer compacte stokken voor transport krijgt. Opgevouwen meten ze slechts 38 cm (42 cm voor de 135 cm-versie).
Uitgerust met het Easy Lock stick-hoogteverstellingssysteem en de R-Go Light Hybrid-handgreep, zullen wandelliefhebbers de Flash Alu waarderen vanwege zijn robuustheid (100% aluminium strengen).
De trekkingringen kunnen eenvoudig worden vervangen door grotere 90 mm ringen (meegeleverd) voor sneeuwschoentochten.
Flash Alu-stokken zijn verstelbaar en verkrijgbaar in twee maten om aan ieders behoeften te voldoen.
Het Flash Lock-stick-implementatiesysteem (Guidetti-patent):
Het Flash Lock-verstelsysteem is zeer eenvoudig te gebruiken. Het heeft verschillende voordelen. Het openen en sluiten van de paal gebeurt in een handomdraai en zonder inspanning. Eenmaal opgevouwen neemt de stick geen ruimte in beslag voor transport.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.



Het Easy Lock Alu verstelsysteem:
Het verstelsysteem is voorzien van een Easy Lock met aluminium klep en een verstelwiel voorzien van een aanslag voor meer klemkracht. Het aluminium geeft het systeem robuustheid, de knopstopper houdt het altijd op zijn plaats.

De PAM gedempte tip:
De nieuwe PAM-dempende teen is ontwikkeld om comfort te bieden tijdens het wandelen. Het dempt trillingen en dempt de schok bij contact met de grond. Het beperkt het geluid en kan op alle soorten terrein worden gebruikt. Hij is uitgerust met 2 Modul H pucks, een voor de zomer in halfzacht materiaal met een korte afstand onder de puck voor minder vastlopen tussen de stenen en een voor de winter in flexibeler materiaal met een lange afstand onder de puck voor een betere grip in de sneeuw.

De R-Go Light-greep:
Het R-Go Light Guidetti-handvat brengt comfort en lichtheid aan de stick. De ergonomische schuimrubberen hoes zorgt voor een goede grip en om de hand te leggen tijdens de ondersteuning. De knop biedt meerdere grepen, afhankelijk van het terrein (bergafwaarts, bergopwaarts, helling) en de toevoeging van de "soft touch"-coating maximaliseert het gebruikscomfort.

De hybride band:
Super
Très bon bâtons, pratiques et maniables. Je recommande ce produit.