Алуминиеви трекинг щеки Guidetti PAM Flash
4-секционни телескопични стълбове със 100% алуминиева конструкция за много здрави стълбове.
Предназначени за туризъм през целия сезон (лято/зима), щеките Flash Alu са оборудвани с новата система за бързо разгръщане на флаш заключване (патент на Guidetti).
• 4-секционен телескопичен прът, много компактен в сгънат вид (38 см и 42 см в зависимост от размера)
• Регулируема до 125 см или 135 см
• Алуминиева конструкция
• Светкавично бърза система за разгръщане на Flash Lock
• Алуминиева система за регулиране Easy Lock (надеждна и издръжлива)
• Ергономична R-Go Light дръжка с много добър захват
• Хибридна каишка за китката, регулируема, лека и дишаща
• Volfram Demped Toe (PAM) за смекчаване на удара при контакт със земята
• Тънки шайби за трекинг и широки шайби за зимна пудра (нови шайби Modul H)
Предлага се в 2 размера: 38-125 см / 42-135 см
Пръчки, произведени във Франция в Гренобъл.
Доживотна гаранция.
Продават се чифта с 2 чифта шайби (една лятна, една зимна от 90 мм)
Щеки, предназначени за пешеходен туризъм на кратки или дълги разстояния, снегоходки...


390 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий 7075 T6 |
| Тегло | 270 g [125 cm версия] / 281 g [135 cm версия]: за една пръчка |
| Разрез | регулируема до 125 см или 135 см |
| Сгъната дължина | 38 см [версия 125 см] / 42 см [версия 135 см] |
| Брой нишки | 4 |
| система за затягане | Easy Lock алуминий |
| Диаметър на нишката | 16 / 14 / 14 / 14 |
| Дръжка | R-Go Light |
| ремък за ръка | Лека хибридна каишка за китка |
| Точка | Демпфериран пръст за всички терени (PAM) |
| корк | каучук |
| шайба | коничен връх: 60 мм за трекинг и 90 мм за зима / омекотен връх (PAM): Modul H 50 мм за трекинг и Modul H 90 мм за зима |
| Референция на производителя | R11210 / R11260 |

Снабдени с новата система за заключване на Flash, патентована от Guidetti, флаш-алуминиевите стълбове се сгъват и разгъват много бързо.
Просто натискане на земята и нишките на пръчката се подстригват заедно. За да сгънете стълбовете, просто притиснете системата за захващане.
Тази система има предимството да получи много компактни пръчки за транспортиране. Сгънати, те са с размер само 38 см (42 см за версията 135 см).
Оборудван със системата за регулиране на височината на лоста Easy Lock и дръжката R-Go Light Hybrid, любителите на туризъм ще оценят Flash Alu за неговата здравина (100% алуминиеви нишки).
Трекинг шайбите могат лесно да бъдат заменени с по-големи 90 мм шайби (доставени) за турове със снегоходки.
Флаш алуминиеви стълбове са регулируеми и се предлагат в два размера, за да задоволят нуждите на всеки.
Системата за разполагане на Flash Lock Stick (патент на Guidetti):
Системата за регулиране на Flash Lock е много лесна за използване. Има няколко предимства. Отварянето и затварянето на щеката става за секунда и без усилие. Веднъж сгънат пръчката не заема място за транспортиране.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.



Системата за регулиране Easy Lock Alu:
Системата за регулиране е оборудвана с Easy Lock с алуминиев капак и регулиращо колело, снабдено със ограничител за осигуряване на по-голяма сила на затягане. Алуминият внася здравина на системата, стопата на копчето я държи винаги на място.

Демпферният накрайник на PAM:
Новият омекотяващ пръст на PAM е разработен, за да осигури комфорт при туризъм. Потиска вибрациите и амортизира удара при контакт със земята. Ограничава шума и може да се използва на всички видове терени. Оборудвана е с 2 модула H шайби, една за лятото от полумек материал с малко разстояние под шайбата за по-малко заглушаване между камъните и една за зимата от по-гъвкав материал с голямо разстояние под шайбата за по-добро сцепление в снега.

Дръжката R-Go Light:
Дръжката R-Go Light Guidetti носи комфорт и лекота на стика. Ергономичният му ръкав от пяна позволява добър захват и поставяне на ръката по време на опорите. Неговото копче предлага множество захващания в зависимост от терена (надолу, нагоре, наклон), а добавянето на покритието „soft touch“ увеличава максимално комфорта при използване.

Хибридната каишка:
Super
Très bon bâtons, pratiques et maniables. Je recommande ce produit.