Ceannlampa Iko / Iko Core Petzl - Líne Feidhmíochta
Is ceannlampa ultralight é an Iko atá deartha do gach gníomhaíocht dhinimiciúil agus do chleachtóirí atá ag lorg ceannlampa compordach agus cothrom.
Déantar dearmad go hiomlán ar a cheannbheart Petzl "AirFit" nuálaíoch agus paitinnithe ar an ceann.
• Cumhacht: 500 lumens [Iko Core] / 350 lumens [Iko]
• Ultrafhuaim: 79g [Iko Core] / 90 g [Iko]
• Il-stiúir a sholáthraíonn soilsiú aonchineálach
• Trí chumhacht soilsithe (uas-am dóite, cumhacht caighdeánach agus uaschumhacht)
• Líomaí leathana measctha le haghaidh radhairc gar nó i bhfad
• Deartha le haghaidh taistil tapa
• Ceannbhanda AirFit leath-docht compordach agus éasca a choigeartú a bhuíochas leis an sreangán tarraingthe
• Eilimintí machnamhach ar chúl le feiceáil san oíche
• Simplí le húsáid le cnaipe amháin
• 2 Feidhmeanna glasála chun aistriú de thaisme a chosc
• Soláthar cumhachta hibrideach ag ceallraí Core nó ag 3 chadhnraí alcaileach AAA, NiMH nó litiam
• Ceallraí litiam-ian ardfheidhmíochta 1250 mAh (3 uair le hathluchtú)
• Féinriail: 9h ag 100 lm [Iko Core]
• Pouch stórála curtha ar fáil chun an lampa a athrú ina lóchrainn
• Uiscedhíonach (IPX4)
2 mhúnla chun freastal ar riachtanais gach duine: Iko (seachadta le cadhnraí) / Iko Core (seachadta le ceallraí Core)
Pacáiste rogha: ceallraí Core breise chun neamhspleáchas an lampa a mhéadú
Ideal le haghaidh rith, Rith Conaire, rothaíocht sléibhe, camchuairt sciála, sciáil tras-tíre

797 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 79 g [Iko Core] / 90 g [Iko] |
| Ráthaíocht | lampa: 5 bliana / ceallraí: 2 bhliain nó 300 timthriallta luchtaithe |
| Deimhnithe | CE |
| cineál bhíoma | leathan nó measctha |
| Uasmhéid solais | 500 lúman |
| Fad max | 100 m |
| Uiscedhíonta | IPX4 (aimsirdhíonach) |
| Bia | 1250 mAh ceallraí rechargeable (san áireamh) / 3 cadhnraí AAA |
| Tagairt monaróir | E104BA00 [Iko Core] / E104AA00 [Iko] |
• Ilúsáide:
- Timpeall an ceann
- Timpeall an muineál
- I mód laindéir sa phóca solais arna sholáthar
- Ar clogad (ag luí leis na clogaid Petzl go léir)
• Feidhmíocht soilsithe an lampa Iko Core
• Feidhmíocht soilsithe an lampa Iko
Leanann Petzl an prótacal ANSI/PLATO FL 1 chun an chumhacht soilsithe agus uathriail a cheannsoilse a thomhas agus a chur in iúl. Ligeann an cur chuige seo duit feidhmíocht na múnlaí éagsúla ceannlampa ó Petzl agus monaróirí eile a ghlacann an prótacal seo a chur i gcomparáid go héasca, ag baint úsáide as an tagarmharc céanna.
• Cumhacht soilsithe (i lumens)
Déantar an tomhas seo idir 30 soicind agus 2 nóiméad tar éis an lampa a lasadh. Léiríonn sé an chumhacht uasta a astaítear, le cealla nó cadhnraí nua, nuair a thosaíonn an lampa.
• Fad solais (i méadair)
Is é seo an t-achar uasta idir an lampa agus an áit nach bhfuil ach 0.25 lux soilsithe fós. Déantar an tomhas ar adhaint le cealla nó cadhnraí nua. Braitheann an t-achar soilsithe go díreach ar an gcumhacht soilsithe, ach thar aon rud eile ar chruth an bhíoma.
• Neamhspleáchas (in uaireanta)
Freagraíonn sé don fhad a bhfuil an soilsiú optamach, ó adhaint an lampa go dtí go sroichfidh sé 10% den chumhacht uasta. Faoi bhun na cumhachta seo, aistrímid go dtí an chéim "cúlchiste soilsithe".
• An cúlchiste soilsithe (in uaireanta)
Ráthaíonn an cúlchiste soilsithe íosmhéid oibriúcháin nó soilsiú sábháilteachta.
Impeccable
Légère et confortable avec un bon éclairement