Turistický balíček na sněžnicích
Tento balíček se skládá z páru sněžnic 305/325 Excursion TSL a páru zimních turistických holí pro dámské trailové trekingy Black Diamond.
• Ideální batoh pro nácvik výletů na sněžnicích s kvalitním vybavením
• Velmi pohodlné a přilnavé kompozitové sněžnice, které mají teleskopické uchycení
• K dispozici jsou 2 modely podle vaší hmotnosti: 305 nebo 325
• Několik barev: švestka (305), slunce (305/325), měsíc (305/325)
• 3-sekční teleskopická hůl v ženském designu
• Hůl s pěnovým nástavcem, který zabraňuje sklouznutí
• Tenké trekingové puky a Powder puky do zimního prašanu
Sněžnice 305/325 Excursion TSL + zimní turistické hůlkyDámské trailové trekingové hole Black Diamond![]()

403 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Barvy) | 305: švestka nebo slunce / 325: slunce nebo měsíc |
| Velikosti | 35 až 46 (nastavitelné) |
| Doporučená hmotnost uživatele | 305: 30-80kg / 325: 50-120kg |
| Hmota | kompozitní |
| Rozměry | 305: 55 × 20 cm / 325: 59,5 × 22 cm |
| Hmotnost | 305: 775 g × 2 / 325: 865 g × 2 |
| Mačky | 6 vyměnitelných ocelových hrotů (na raketu) |
| Drápy | před |
| hůlkový materiál | hliník |
| Hmotnost tyče | 485 g na pár |
| velikost tyče | nastavitelné: 63,5-140 cm |
| Délka složené hole | 63.5 cm |
| Počet pramenů tyčinek | 3 |
| Systém upínání tyčí | FlickLock |
| Rukojeť hůlky | bi-density grip knoflík |
| Špička hůlky | Tech vyměnitelné tvrdokovové hroty |
| Tyčová podložka | tenké Trekingové puky (na léto) a Powder puky (velké pro plavání ve sněhu) |
Výlet na sněžnicích 305 325 TSL:
- 2 modely k dispozici podle vaší hmotnosti: 305 nebo 325
- Dostupné barvy: švestka (model 305), slunce (model 305 nebo 325), měsíc (model 305 nebo 325)
- Dodáváno s krytem pro přepravu a skladování
Sněžnice 305/325 Excursion mají velmi dobrou přilnavost na svahu díky 3D profilu s variabilními hranami.
Tyto sněhule mají teleskopické vázání, které umožňuje velmi dobrou pružnost v úrovni chodidla.
Mají předvolby paměti, které poskytují určitý komfort a šetří čas při opravování:
- zapamatování velikosti bot
- zapamatování šířky boty
Nastupování je přesné, rychlé a pohodlné díky ráčnovému nártovému pásku opatřenému komfortní vycpávkou.
Konečně oceníte její automatický šplhací klín Easy Up, který lze zapojit s holí, aniž byste se museli ohýbat!
PODVOZEK
- Tvar vosího pasu umožňuje přirozenou chůzi a bezúhonný úchop.
- 3D design pro dobrou přilnavost na svazích
NASTAVENÍ:
- Nastavení velikosti Lock Adjustment: Snadno se provádí, nastavovací systém ukládá vaši botu do paměti pro všechny výlety na sněžnicích. Nastavení se provádí velmi jednoduše posunutím zadní části vázání.
PŘEDNÍ PŘIPOJENÍ:
- Systém Lateral Adjust: Pohodlí je zásadní díky bočnímu nastavení, které umožňuje integrovat jakoukoli šířku boty pro optimální obepnutí nohy.
Utažení předního objemu se provádí pomocí popruhu.
ZADNÍ UPEVNĚNÍ:
- Stahování paty hřebenovým nártovým páskem pro přesný a rychlý vstup
- Hluk a tlumič nárazů
KLÍN:
- Automatický šplhací klín EASY ASCENT, který lze zapojit hůlkou
Háček:
- Přední dráp
- 6 vyměnitelných ocelových čepů (v případě potřeby k dispozici na místě)
- Velmi silná přilnavost na svazích díky 3D designu
KOMPATIBILNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
- Možnost přidání odnímatelných nožů S5-6 nebo gripů pro zvýšenou přilnavost na tvrdém sněhu.
-> toto příslušenství si můžete objednat na webu.![]()
Bâtons de randonnée Women's Trail Trekking Poles Black Diamond:
Hůlky v ženském designu pro všechna roční období (léto/zima) určené pro krátkou i dálkovou turistiku, výlety na sněžnicích a lyžařské túry.
Dámská trailová trekingová hůl je univerzální hůl, která nabízí vynikající rovnováhu mezi cenou, funkcí a pohodlím.
• 3-sekční teleskopický obušek
• Rukojeť s dvojitou hustotou a polstrovaný 360stupňový popruh na zápěstí
• Pěnový nástavec, který zabraňuje sklouznutí
• Duální systém nastavení FlickLock
• Vyměnitelné tvrdokovové hroty
• Tenké trekingové puky a Powder puky do zimního prašanu
• Prodávám pár se 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní)
Dámské trailové trekingové hole Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Tenké trekingové hole pro letní turistiku a Powder hole pro zimní výlety na sněžnicích, tyto hole se přizpůsobí všem typům terénu. Velké puky Powder nabízejí velmi dobrou flotaci v prachovém sněhu.
Velmi příjemný pěnový nástavec zabraňuje klouzání.
Duální systém nastavení FlickLock poskytuje efektivní nastavení na dosah ruky v závislosti na terénu. Má vyměnitelné tvrdokovové Tech hroty.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Doplňková prezentace sněžnic 305/325 Excursion TSL
Pack raquettes Excursion TSL + bâtons
Matériel au top