VYPRODÁNO
Sněžnice 305/325 Excursion TSL.
Velmi pohodlné a přilnavé kompozitové sněžnice, které mají teleskopické uchycení.
Sněžnice pro lidi, kteří pravidelně jezdí na sněžnicích.
K dispozici jsou 2 modely v závislosti na vaší hmotnosti: 305 [30-80 kg] nebo 325 [50-120 kg]
Dostupné barvy: krokodýl, švestka, slunce, měsíc, ptáček
Dodáváno s krytem pro přepravu a skladování

770 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Barvy) | 305: švestka, kroko, slunce nebo ptáček / 325: švestka, slunce nebo měsíc |
| Velikosti | 35 až 46 (nastavitelné) |
| Doporučená hmotnost uživatele | 305: 30-80kg / 325: 50-120kg |
| Hmota | kompozitní |
| Rozměry | 305: 55 × 20 cm / 325: 59,5 × 22 cm |
| Hmotnost | 305: 775 g × 2 / 325: 865 g × 2 |
| Mačky | 6 vyměnitelných ocelových hrotů (na raketu) |
| Drápy | před |
Sněžnice 305/325 Excursion mají velmi dobrou přilnavost na svahu díky 3D profilu s variabilními hranami.
Tyto sněhule mají teleskopické vázání, které umožňuje velmi dobrou pružnost v úrovni chodidla.
Mají předvolby paměti, které poskytují určitý komfort a šetří čas při opravování:
- zapamatování velikosti bot
- zapamatování šířky boty
Nastupování je přesné, rychlé a pohodlné díky ráčnovému nártovému pásku opatřenému komfortní vycpávkou.
Konečně oceníte její automatický šplhací klín Easy Up, který lze zapojit s holí, aniž byste se museli ohýbat!
PODVOZEK
- Tvar vosího pasu umožňuje přirozenou chůzi a bezúhonný úchop.
- 3D design pro dobrou přilnavost na svazích
NASTAVENÍ:
- Nastavení velikosti Lock Adjustment: Snadno se provádí, nastavovací systém ukládá vaši botu do paměti pro všechny výlety na sněžnicích. Nastavení se provádí velmi jednoduše posunutím zadní části vázání.
PŘEDNÍ PŘIPOJENÍ:
- Systém Lateral Adjust: Pohodlí je zásadní díky bočnímu nastavení, které umožňuje integrovat jakoukoli šířku boty pro optimální obepnutí nohy.
Utažení předního objemu se provádí pomocí popruhu.
ZADNÍ UPEVNĚNÍ:
- Stahování paty hřebenovým nártovým páskem pro přesný a rychlý vstup
- Hluk a tlumič nárazů
KLÍN:
- Automatický šplhací klín EASY ASCENT, který lze zapojit hůlkou
Háček:
- Přední dráp
- 6 vyměnitelných ocelových čepů (v případě potřeby k dispozici na místě)
- Velmi silná přilnavost na svazích díky 3D designu
KOMPATIBILNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
- Možnost přidání odnímatelných nožů S5-6 nebo gripů pro zvýšenou přilnavost na tvrdém sněhu.
-> toto příslušenství si můžete objednat na webu.![]()
Doplňková prezentace sněžnic 305/325 Excursion TSL
Très bon produit
Site très rapide dans la livraison, raquettes superbe
Raquettes 305/325 Excursion TSL
Comme de coutume du sans faute .
dialogue ,des prix , la rapidité.
Raquette Nickel
Livraison rapide, produit conforme à mes attente
Très bien
Le meilleur prix du marché en ce moment pour cet équipement, livraison rapide et en bon état.
A recommander
Parfait
Pris ces raquettes sur les conseilles du site. Et j'en suis ravis. Première sortie sur une neige pas terrible, elles ont bien répondu à mes attentes. Merci pour tout.
Irréprochable
Tout est résumé dans le titre: la qualité du matériel, le prix, l'emballage et surtout le délai de livraison, c'est parfait....
Service Parfait
Prix très compétitifs
Je suis satisfais
Parfait
Matériel et marque de qualité. Prix très compétitifs. Excellent service. Je suis ravi
Bon produit, trés bon service
Produit technique de qualité, au trés bon rapport qualité prix sur le site MGAffaires. Au delà de sa politique commerciale agressive, Michael propose les conseils d'un connaisseur de la montagne et les bons services d'une petite structure.