Trekové hole Guidetti Horizon
Horizon jsou velmi odolné monofilové turistické hole díky hliníkové konstrukci 7075 T6.
Dlouhá pěnová rukojeť R-Go Waves umožňuje úchop v různých výškách pro usnadnění uchopení v závislosti na terénu (svah, rovina,...).
Jsou vybaveny tlumenou špičkou poslední generace (PAM).
• Jednovláknová hůl různých délek
• Hliníková konstrukce 7075 T6
• Horizon R-Go Waves dlouhá ergonomická rukojeť s velmi dobrým úchopem
• Lehký nastavitelný popruh na zápěstí
• Polstrovaná špička (PAM) pro tlumení nárazů při kontaktu se zemí
• Tenké puky pro trekking a široké pro zimní prašan (nové puky Modul H)
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní 90 mm)
Hůlky pro celoroční turistiku, skialpinismus a výlety na sněžnicích...


1395 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 T6 |
| Hmotnost | 240-270 g (v závislosti na velikosti) |
| Střih | 110 až 140 cm |
| Počet pramenů | 1 |
| Průměr pramene | 16 |
| Rukojeť | Horizon R-Go Waves |
| řemínek na ruku | Lehký pohodlný popruh na zápěstí |
| Směřovat | Tlumená špička pro každý terén (PAM) |
| Korek | guma |
| Podložka | Modul H 50 mm na trekking a Modul H 90 mm na zimu |
| Reference výrobce | R11600 |

Dlouhá pěnová rukojeť a 90 cm široká podložka z hůlek Horizon Guidetti z nich dělá hůlky určené pro zimní sporty, jako jsou skitouring a výlety na sněžnicích. Menší puky jsou vhodné pro trekking za slunečných dnů.
Rukojeť Horizon zaručuje velmi dobrý úchop s vícenásobným polohováním v závislosti na charakteru terénu.
Hůlky jsou velmi robustní a odolné díky celohliníkové monofilové konstrukci.
Rukojeť Horizon R-Go Waves Guidetti:
Dlouhá pěnová rukojeť Horizon umožňuje čelit svahům při výstupech a zaručuje lepší podporu.
Délka a ergonomie pěny nabízí více poloh a lepší úchop.

Tlumený hrot PAM:
Nová odpružená špička PAM byla vyvinuta tak, aby poskytovala pohodlí při turistice. Tlumí vibrace a tlumí otřesy při kontaktu se zemí. Omezuje hluk a lze jej použít na všech typech terénu. Je vybavena 2 puky Modul H, jedním na léto z poloměkkého materiálu s krátkou vzdáleností pod pukem pro menší zasekávání mezi kameny a jedním na zimu z pružnějšího materiálu s velkou vzdáleností pod pukem pro lepší přilnavost ve sněhu.

Très bons bâtons
2 paires de bâtons commandées pour mon mari et moi. Ils sont très agréables de prise en main et légers ! Nous les avons essayé qu'en marche nordique et pas encore sur neige.