G020001
Turistické GPS Garmin eTrex® 30x + predinštalovaná mapa západnej Európy Garmin TopoActive
Zastarané GPS z roku 2010, môžete sa rozhodnúť pre eTrex 32x GPS kliknutím na tento odkaz
Prenosné GPS určené na turistiku a outdoorové aktivity: cyklistika, horolezectvo, navigácia (rybolov), hľadanie pokladu
eTrex® 30x si zachováva všetky funkcie, vďaka ktorým je eTrex® taký úspešný.
Pribudol nový 2,2-palcový, na slnku čitateľný displej s vysokým rozlíšením.
Rozšírila sa interná pamäť (3,7 GB) a predinštalovaná je mapa západnej Európy Garmin TopoActive.
• Nový 2,2-palcový displej čitateľný na slnku so 65 000 farbami
• Rozlíšenie 240 x 320 pixelov
• Predinštalovaná mapa západnej Európy Garmin TopoActive s tieňovaným reliéfom
• Celosvetová podkladová mapa s tieňovaným reliéfom
• Vnútorná pamäť 4 GB a možnosť pridania pamäťovej karty microSD™
• Užitočné informácie pre pešiu turistiku a cykloturistiku
• Schopnosť vytvárať trasy
• Vysoko citlivý GPS prijímač s podporou WAAS s podporou HotFix® a GLONASS
• Udržujte polohu GPS aj v zalesnených oblastiach
• 3-osový elektronický kompas s kompenzáciou sklonu
• Barometrický výškomer
• Bezdrôtové funkcie
• Odolné pre outdoorové aktivity (IPX7)
• Vysoká autonómia, až 25 hodín
IGN Topo France, DOM-TOM, mapy horských a európskych krajín sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo
GPS Garmin USA

42 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 141,7 g (vrátane batérií) |
| Rozmer | 5,4 x 10,3 x 3,3 cm |
| Obrazovka | 3,5 x 4,4 cm (5,6 cm uhlopriečka alebo 2,2 palca) / transflektívna farebná obrazovka TFT, 65 000 farieb |
| Rozhodnutie | 240 x 320 pixelov |
| Certifikácia | IPX7 |
| Nástroje | vysoko citlivý prijímač, barometrický výškomer, elektronický kompas |
| Batéria | 2 batérie AA (nie sú súčasťou balenia): odporúčané NiMH alebo lítiové |
| Autonómia | až 25 hodín |
| Interná flash pamäť | 3,7 GB (predinštalované mapy) |
| Čítačka kariet MicroSD | Áno |
| Pripojenie PC | USB |
| Predinštalované mapy | Garmin TopoActive v západnej Európe |
| Trasové body | 2000 |
| Trasy | 200 |
| Záznam sledovania | 10 000 bodov / 200 uložených skladieb |
| Referencia výrobcu | 010-01508-14 |

OBRAZOVKA
eTrex® 30x je vybavený 2,2-palcovým displejom s 65 000 farbami, čitateľným na priamom slnku s veľmi dobrým rozlíšením (240 x 320 pixelov). Obrazovka má antireflexnú technológiu.
PONUKA
Táto nová verzia eTrex® integruje mapu západnej Európy Garmin TopoACTive, ako aj celosvetovú podkladovú mapu s tieňovaným reliéfom.
Mapa Garmin je predinštalovaná so všetkými potrebnými informáciami pre outdoorové aktivity (turistika, cyklistika...).
Mapovanie poskytuje možnosť vytvárať trasy a zobrazovať zmeny nadmorskej výšky.
Pokrytie mapy západnej Európy TopoActive: 23 krajín
Albánsko, Andorra, Rakúsko, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Island, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Malta, Monako, Holandsko, Nórsko, Portugalsko, San Maríno, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Spojené Spojené štáty a Vatikán
Na načítanie ďalších máp je možné pridať kartu microSD™:
- Topo mapy
- Námorné mapy BlueChart® g2
- Mapy City Navigator® NT
- Satelitné snímky BirdsEye (na základe predplatného)
PAMÄŤ GPS
Vnútorná pamäť sa zvýšila na 3,7 GB a slot na kartu microSD™ umožňuje načítanie ďalších máp (voliteľné).
VÝKONNÝ GPS PRIJÍMAČ
eTrex® 30x vybavený vysoko citlivým GPS prijímačom s podporou WAAS a satelitným predpovedným systémom HotFix® rýchlo a presne vypočíta vašu polohu a udrží si svoju polohu GPS aj v husto zalesnených oblastiach a hlbokých údoliach.
INTEGROVANÉ SNÍMAČE
eTrex® 30x obsahuje 3-osový elektronický kompas s kompenzáciou sklonu a barometrický výškomer, ktorý sleduje zmeny atmosférického tlaku, aby presne zistil nadmorskú výšku. Pomocou týchto senzorov máte možnosť graficky znázorniť barometrický tlak v priebehu času.
BEZDRÔTOVÉ FUNKCIE
eTrex® 30x ponúka možnosť bezdrôtového prenosu informácií. Zdieľajte trasové body, trasy, trasy a geoskrýše bezdrôtovo s inými kompatibilnými zariadeniami jednoduchým klepnutím na „odoslať“.
Je tiež možné bezdrôtovo pripojiť ku kompatibilným zariadeniam Garmin, ako sú kamery VIRB™ a pomocné senzory, ako sú senzory Tempe™, akcelerometer a monitor srdcového tepu.
GPS RESISTANT
eTrex® 30x bol navrhnutý tak, aby odolal klimatickým podmienkam, s ktorými sa stretávate pri outdoorových aktivitách.
Ergonomicky navrhnuté GPS je pevné a odolné voči prachu a vode (vodotesnosť triedy IPX7).
PODPORA
GPS je kompatibilné so širokou škálou nosičov pre všetky vaše aktivity: prenosný režim, terénne vozidlo, bicykel, loď, auto
BEZPAPIEROVÝ GEOCACHING
S eTrex® 30x nie je potrebné manuálne zadávať súradnice, GPS podporuje geocaching GPX (hľadanie pokladu) súborov na sťahovanie skrýš a podrobných údajov.
AUTONÓMIA
GPS používa 2 AA batérie (nie sú súčasťou dodávky), čo umožňuje až 25 hodín používania.
Zahrnuté v tomto balení:
• Garmin TopoActive mapa západnej Európy (predinštalovaná)
• Celosvetová podkladová mapa s tieňovaným reliéfom
• USB kábel
• Dokumentácia
présidente club rando
achat satisfaisant
Bon outil pour une initiation à la rando avec GPS