T020006
GPS TwoNav Sportiva 2 bicykel / turistika / námorníctvo
Sportiva 2 TwoNav je prenosné GPS určené na outdoorové aktivity.
Veľmi ľahké s hmotnosťou iba 124 g je toto GPS jedno z najefektívnejších na trhu.
• Vodotesnosť: IPX6
• Dotykový displej: transflektívny, 3 palce, s rozlíšením 240 x 400 pixelov
• Prístroje: 3D kompas, barometrický výškomer, akcelerometer, svetelný senzor, pípanie
• Vysoko presný GPS čip s nízkou spotrebou energie
• Veľmi hladké rozhranie
• 4 GB interná flash pamäť a čítačka micro SD (až 32 GB)
• Mini USB 2.0 pripojovací port (PC/Mac)
• Veľká autonómia: približne 12 hodín (v závislosti od použitia)
• Kompatibilné s námornými mapami Navionics™
Rozhodnite sa pre nový model l'Anima TwoNav.

-1 Položka položky
Môžete objednávať, počítajte s týždenným meškaním
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 124 g (vrátane batérie) |
| Rozmer | 58 x 105 x 23 mm |
| Obrazovka | Transflexný dotyk (3”) |
| Rozhodnutie | 240 x 400 pixelov |
| Certifikácia | IPX6 |
| Nástroje | 3D kompas, barometrický výškomer, akcelerometer, svetelný senzor, pípanie |
| GPS čip | MTK 3339 |
| Batéria | Li-Ion 1150 mAh |
| Autonómia | Autonómia (energetické režimy): Štandardný (11 h) / Ekonomický (13 h) / Prežitie (21 h) |
| CPU | ARM 400 MHz |
| Interná flash pamäť | 4 GB |
| Čítačka kariet MicroSD | Až 32 GB (kompatibilné s kartami microSD) |
| Pripojenie PC | MicroUSB |
TwoNav Sportiva 2:
Sportiva 2 je GPS, ktoré integruje IGN mapu celého Francúzska na 1:100000, ako aj 5 dlaždíc IGN France na 1:25000 (500 km²).
Sportiva 2 ponúka všetky funkcie potrebné pre outdoorové aktivity: turistiku, cyklistiku...
Rozhranie je veľmi plynulé vďaka procesoru ARM 400 Mhz.
Obsahuje veľmi presný prijímač GPS, barometrický výškomer a 3D kompas.
Certifikácia IPX6, odoláva extrémnym podmienkam (dážď, prach, blato).
TwoNav Sportiva 2 je vybavená vymeniteľnou Li-ion batériou s kapacitou 1150 mAh, ktorá umožňuje získať autonómiu 11 hodín v štandardnom režime.
V prípade núdze môžete tiež aktivovať režim „prežitia“, ktorý vám umožní používať vaše zariadenie 21 hodín.
So zariadením pripojeným k PC/Mac si môžete pripraviť svoje vychádzky (trate, trasy, body na trase) pred odchodom a analyzovať ich po návrate (kalendáre, grafy, údaje...).
Multifunkčné možnosti:
• Neobmedzené trasy, trasy a body na trase
• Geocaching bez papiera (formát GPX)
• Navigácia na ceste (voliteľné)
• Školenie podľa cieľov a upozornení, virtuálny kouč
• Jednoduchá orientácia na mape
• Návrat do východiskového bodu (priamy alebo Trackback)
Zahrnuté v tomto balení:
• GPS Sportiva2
• Stiahnite si kód pre zahrnuté mapy
• 5 voľných dlaždíc od IGN France v pomere 1:25 000. (500 km2)
• Celé Francúzsko pri 1:100 000. IGN predinštalované vo vnútornej pamäti
• Predinštalovaná vektorová mapa Francúzska Open Street Map™
• Bezplatná vektorová mapa Európy Open Street Map™ (na stiahnutie)
• Sieťová nabíjačka
• Mini USB kábel pre pripojenie k PC
• Čipka so zabudovaným stylusom
• Stojan na bicykle
• Batéria
• Návod na použitie
Dostupné príslušenstvo:
• Kufrík
• Taška na prenášanie
• Držiak na upevnenie bicykla
• Náhradná batéria (1150 mAh)
• Batériový adaptér
• Sieťová nabíjačka
• Sieťová nabíjačka batérií
• 12V nabíjačka do zapaľovača cigariet