T020006
GPS TwoNav Sportiva 2 rothar / fánaíocht / mara
Is GPS iniompartha é an Sportiva 2 TwoNav atá tiomnaithe do ghníomhaíochtaí lasmuigh.
An-éadrom gan ach 124 g, tá an GPS seo ar cheann de na cinn is éifeachtaí ar an margadh.
• Uiscedhíonach: IPX6
• Scáileán tadhaill: trasfhreagróir, 3 orlach, le taifeach 240 x 400 picteilín
• Ionstraimí: Compás 3D, altimeter barometric, méadair luasghéaraithe, braiteoir solais, bíp
• Sliseanna GPS an-chruinn, tomhaltas ísealchumhachta
• Comhéadan an-réidh
• Cuimhne flash inmheánach 4 GB agus léitheoir micrea SD (suas le 32 GB)
• Port ceangail Mini USB 2.0 (PC / Mac)
• Féinriail mhór: thart ar 12 uair an chloig (ag brath ar úsáid)
• An mhuirchairt Navionics™ comhoiriúnach
Roghnaigh an tsamhail nua le do thoil l'Anima TwoNav.

-1 Item Items
Is féidir leat a ordú, comhaireamh seachtain de mhoill
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 124g (ceallraí san áireamh) |
| Toise | 58 x 105 x 23 mm |
| Scáileán | Tadhaill Trasfhreagrach (3”) |
| Rún | 240x400 picteilín |
| Deimhniú | IPX6 |
| Ionstraimí | Compás 3D, altimeter barometric, méadair luasghéaraithe, braiteoir solais, bíp |
| Sliseanna GPS | MTK 3339 |
| Ceallraí | Li-Ion 1150 mAh |
| Féinriail | Féinriail (modhanna fuinnimh): Caighdeán (11 h) / Geilleagar (13 h) / Marthanais (21 h) |
| LAP | ARM 400 MHz |
| Cuimhne flash inmheánach | 4 GB |
| Léitheoir cárta microsd | Suas le 32 GB (cártaí MicroSD comhoiriúnach) |
| Nasc ríomhaire | MicroUSB |
TwoNav Sportiva 2:
Is GPS é an Sportiva 2 a chomhtháthaíonn léarscáil IGN den Fhrainc ar fad ag 1:100000th, chomh maith le 5 thíl IGN France ag 1:25000th (500km²).
Tugann an Sportiva 2 na feidhmeanna go léir atá riachtanach le haghaidh gníomhaíochtaí lasmuigh: fánaíocht, rothaíocht ...
Tá an comhéadan an-sreabhach a bhuíochas leis an bpróiseálaí ARM 400 Mhz.
Cuimsíonn sé glacadóir GPS an-bheacht, altiméadar barometric agus compás 3D.
IPX6 deimhnithe, seasann sé coinníollacha foircneacha (báisteach, deannach, láib).
Tá an TwoNav Sportiva 2 feistithe le ceallraí Li-ian inbhainte de 1150 mAh a cheadaíonn uathriail 11 uair an chloig a fháil sa mhodh caighdeánach.
I gcás éigeandála, is féidir leat an modh "marthanais" a ghníomhachtú freisin a ligfidh duit do ghléas a úsáid ar feadh 21 uair an chloig.
Agus an gléas ceangailte leis an ríomhaire/Mac, is féidir leat do thurais (rianta, bealaí, pointí bealaigh) a ullmhú roimh d'imeacht agus anailís a dhéanamh orthu nuair a fhilleann tú (féilirí, graif, sonraí...).
Féidearthachtaí ilfheidhme:
• Rianta, bealaigh agus pointí bealaigh gan teorainn
• Geocaching gan pháipéar (formáid GPX)
• Loingseoireacht ar Bhóthar (roghnach)
• Oiliúint ag cuspóirí agus foláirimh, Cóiste Fíorúil
• Treoshuíomh éasca ar an léarscáil
• Fill ar an bpointe tosaigh (díreach nó Trackback)
San áireamh sa phacáiste seo:
• GPS Sportiva2
• Íoslódáil cóid do léarscáileanna
• 5 thíl saor in aisce ó IGN France ag 1: 25,000th (500 km2)
• An Fhrainc ar fad ag 1:100,000ú IGN réamhluchtaithe ar an gcuimhne inmheánach
• Léarscáil veicteora na Fraince Réamhluchtaithe Open Street Map™
• Léarscáil den Eoraip le haghaidh Open Street Map ™ veicteoir saor in aisce, íoslódáil
• Príomhlíonra charger
• Mini cábla USB le haghaidh nasc ríomhaire
• Lása le stylus ionchorpraithe
• Raca rothar
• Ceallraí
• Lámhleabhar teagasc
Gabhálais ar fáil:
• Cás ag iompar
• Mála iompair
• Lúibín gléasta rothar
• Ceallraí spártha (1150mAh)
• Adapter ceallraí
• Príomhlíonra charger
• Príomhlíonra charger ceallraí
• Charger níos éadroime toitíní 12V