Predná lampa / ELF C1 Micro-Umytek Micro-UF C1 Lamp
Verzia na výber:
- Elf C1 Micro-USB / White / 1000 lumens
- Elf C1 Micro-USB / Warm / 930 lumens
Lampa ELF C1 Armytek Lamp ELF C1 ponúka pôsobivý osvetľovací výkon 1000 lúmenov v ultra kompaktnom prípade.
Používa sa v prednej žiarovke, v baterkovej lampe, v držiakoch kľúčov.
Systém zaťaženia kábla typu C USB umožňuje jeho prevádzku bez jeho akumulátora priamo s PowerBank alebo iným zdrojom energie.
Pripojte k kľúčenke alebo popruhu vďaka otvoru zadného krytu.
• Svetlá, kompaktná a robustná žiarovka
• Jednoduché ovládanie: 6 režimov osvetlenia
• Viacúčelové použitie a osvetlenie prispôsobené všetkým situáciám
• Možnosť automatického časovača
• Nabíjateľné káblom USB-C
• Hmotnosť: 80 g s batériou
• Elegantné puzdro s matným eloxovaním
• Vyrobené z leteckého hliníka, vysoko kvalitné opracovanie
• Streľba na umývanie lúčov / lúč zameraný na 70 ° a 120 ° širokopásový lúč s videním bez tunelového efektu
• Lítium-ión „18350“ Vysoko výkonná batéria 900 mAh
• 103 metrov osvetľovacia vzdialenosť
• Osvetľovacia sila od 43 do 1 000 lúmenov
• Autonómia od 3 hodín do 220 lúmenov!
• Kompletné rýchle nabíjanie v 1:30 (USB-C)
• Indikátor stavu nabitia batérie
• Elektronika regulujúca teplotu pre optimálnu prevádzku
• Vodotesný (IP68, 10m po dobu 2h) a prachotesný
• Protection active en temps réel contre la surchauffe au-dessus de 58 °С
• Blikajúca bezpečnostná LED dióda
• V cene je k dispozícii spona na opasok, bicykel a slúchadlá k dispozícii ako možnosť
K dispozícii v 2 typoch osvetlenia: studená „biela“ (výkonnejšie) /horúce svetlo „teplé“ (menej únavné a nepríjemné)

10 ročná záruka

6000 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Záruka | 10 rokov |
| Maximálne množstvo svetla | 1000 lúmenov (biele svetlo) / 930 lúmenov (teplé svetlo) |
| Vzdialenosť max | 103 metrov (biele svetlo) / 102 metrov (teplé svetlo) |
| Vodeodolný | IP68 |
| Jedlo | Li-ion batéria 18350/900 mAh |
| Pracovné | 6 režimov |
| Rozmery | 76 mm (dĺžka) x 33 mm (priemer tela) |
| Hmotnosť | 55 g (iba lampa) / 80 g (lampa s batériou) |
| Referencia výrobcu | F05002c [verzia biela] / f05002W [verzia teplá] |
Špecifickosti mikropodnikov ELF C1 Micro-USB Lamp:
• Lampe frontale: opération facile d'une seule main, support frontal sécuritaire.
Dlhý -drôt jednotlivé puzdro, lampa sa dá ľahko inštalovať, odstraňovať a otáčať o 180 ° v podpere.
• Lampe torche pour tous les jours: boîtier compact, bouton latéral pratique, anodisation mate spéciale sans relief irritant.
Odnímateľná oceľová spona a výkonný integrovaný magnet.
• Lampe pour le sport: boîtier en aluminium de qualité aéronautique durable et léger, résistance aux chocs améliorée, lumière constante sans scintillement.
Viaceré možnosti inštalácie, ďalšie príslušenstvo na opravu žiarovky na športovom zariadení.
• Lampa držiaka kľúča: Kompaktné a svetlo, je veľmi príjemné nosiť, keď je vo vrecku, otvor v zadnom kryte umožňuje pripevnenie lampy k kľúči alebo popruhu.
• Mode lampe: fonctionne directement à partir d'une Powerbank ou de toute source d'alimentation USB. Dans ce mode la batterie de la lampe n'est pas nécessaire.
• Nastaviteľná funkcia časovača automatického zastavenia.
• Viacfarebná indikácia teploty, úrovne zaťaženia a stavu.
• Príjemný široký zväzok vďaka úplne prepracovaným optickým systémom, oceľovým a temperovaným skleneným rámom s protireflexným povlakom na ochranu streleckej šošovky.
• Inovatívna technológia na používanie akejkoľvek štandardnej batérie Li-Ion 18350, a to aj bez ďalšieho ochranného obvodu.
• Protection active et en temps réel contre la surchauffe au-dessus de +58 °С.
• Celková ochrana pred vodou, nečistotami a prachom podľa štandardu IP68: Lampa naďalej funguje aj po ponorení do hĺbky 10 metrov.
Odolávajú pádom až do výšky 10 metrov.
• Spoľahlivý a vodotesný konektor USB-C.
• Prevádzkové režimy / výkon osvetlenia:

• Zahrnuté v štandardnom balení:
1 - ELF C1 Micro -usB lampa (studené svetlo „biele“ alebo horúce svetlo „teplé“)
2 - li -ion batéria 18350/900 mAh
3 -USB -C Nabíjací kábel
4-predná čelenka s nastaviteľnou podporou tela tela
5-Universal Belt Upravy klip
6 -2 kĺby izieb pre izbu na hydroizoláciu zástrčky
7 -USEROVÝ PRÍRUČKA




















