Lampa przednia / ELF C1 Micro-Umutek Micro-UF C1 Lampa
Wersja do wyboru:
- Elf C1 Micro-USB / White / 1000 lumens
- Elf C1 Micro-USB / Warm / 930 lumens
Łatwa w użyciu lampa ELF C1 Armytek oferuje imponującą moc oświetlenia 1000 lumenów w ultra kompaktowym przypadku.
Jest stosowany w przedniej lampie, w lampie pochodni, w kluczowych uchwytach.
System obciążenia kabla USB typu C umożliwia działanie bez akumulatora, bezpośrednio z zasilaniem lub dowolnym innym źródłem energii.
Przymocuj do klucza lub pasek dzięki otworze tylnej osłony.
• Lampka lekka, kompaktowa i solidna
• Prosta kontrola: 6 trybów oświetlenia
• Wielozadaniowy i dostosowany do każdej sytuacji oświetlenie
• Opcja automatycznego timera
• Naładowane przez kabel USB-C
• Waga: 80 g z baterią
• Elegancka obudowa z matowym anodowaniem
• Wykonane z aluminium lotniczego, obróbka wysokiej jakości
• Belowanie belki do mycia / wiązki skupione na belce o szerokości 70 ° i 120 ° z widzeniem bez efektu tunelu
• Litowo-jon „18350” Wysoka wydajność bateria 900 mAh
• 103 -metrowa odległość oświetlenia
• Moc oświetlenia od 43 do 1000 lumenów
• Autonomia od 3 godzin do 220 lumenów!
• Pełne szybkie ładowanie w 1:30 (USB-C)
• Wskaźnik stanu naładowania baterii
• Elektronika kontroli temperatury dla optymalnej pracy
• Wodoodporny (IP68, 10m przez 2h) i pyłoszczelny
• Protection active en temps réel contre la surchauffe au-dessus de 58 °С
• Migająca dioda bezpieczeństwa
• W zestawie klips pasowy, rower i słuchawki dostępne jako opcja
Dostępne w 2 typach oświetlenia: zimny „biały” (mocniejszy) /gorący światło „ciepłe” (mniej męczące i denerwujące)

10 lat gwarancji

6000 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Gwarancja | 10 lat |
| Maksymalna ilość światła | 1000 lumenów (białe światło) / 930 Lumens (ciepłe światło) |
| maksymalna odległość | 103 metry (białe światło) / 102 metry (ciepłe światło) |
| Hydroizolacja | IP68 |
| Żywność | Bateria lit-ion 18350/900 mah |
| Funkcjonowanie | 6 trybów |
| Wymiary | 76 mm (długość) x 33 mm (średnica ciała) |
| Waga | 55 g (tylko lampa) / 80 g (lampa z baterią) |
| Numer referencyjny producenta | F05002C [Wersja White] / F05002W [Wersja ciepła] |
Specyficzne lampy mikro-Umu-Umu-Umu-Umu-USB ELF C1:
• Lampe frontale: opération facile d'une seule main, support frontal sécuritaire.
Lampa jest łatwa do zainstalowania, zdejmowania i obracania o 180 °, długie obudowy z pojedynczym elementem.
• Lampe torche pour tous les jours: boîtier compact, bouton latéral pratique, anodisation mate spéciale sans relief irritant.
Wyjmowany klips stalowy i mocny zintegrowany magnes.
• Lampe pour le sport: boîtier en aluminium de qualité aéronautique durable et léger, résistance aux chocs améliorée, lumière constante sans scintillement.
Wiele opcji instalacji, dodatkowe akcesoria do naprawy lampy na sprzęcie sportowym.
• Kluczowa lampa uchwytu: Zmieniona i lekka, bardzo przyjemne jest noszenie, gdy jest w kieszeni, otwór w tylnej osłonie pozwala na przymocowanie lampy do breloczki lub paska.
• Mode lampe: fonctionne directement à partir d'une Powerbank ou de toute source d'alimentation USB. Dans ce mode la batterie de la lampe n'est pas nécessaire.
• Regulowana funkcja automatycznego zatrzymania.
• Wielokolorowe wskazanie temperatury, poziomu obciążenia i stanu.
• Przyjemny szeroki pakiet dzięki całkowicie przeprojektowanemu układowi optycznemu, stalowej i hartowanej szklanej ramce z przeciwzakłotliwą powłoką w celu ochrony obiektywu strzelania.
• Innowacyjna technologia wykorzystująca dowolną standardową akumulator lit-jon 18350, nawet bez dodatkowego obwodu ochronnego.
• Protection active et en temps réel contre la surchauffe au-dessus de +58 °С.
• Całkowita ochrona przed wodą, brudem i pyłem zgodnie ze standardem IP68: Lampa nadal działa nawet po zanurzeniu na głębokości 10 metrów.
Opiera się upadkom o wysokości do 10 metrów.
• Niezawodny i wodoodporny złącze USB-C.
• Tryby działania / wydajność oświetlenia:

• Zawarte w standardowym pakiecie:
1 - ELF C1 Micro -usb Lampa (zimne światło „białe” lub gorące światło „ciepłe”)
2 - Bateria Li -ion 18350/900 mah
3 -SB -C Cable ładowania
4-fronowe opaska na głowę z regulowanym podparciem korpusu lampy
5-uniwersyjny klips do mocowania pasa
6 -2 Pokojowe połączenia do wodoodporności wtyczki
7 -instrukcja obsługi




















