Lyžiarske palice Compactor Turistické lyžiarske palice Black Diamond
3-dielna hliníková palica s kompaktnosťou technológie Z-Pole je určená pre skialpinistov a chodcov v prašane.
Vybavený nastavovacím systémom FlickLock Pro, veľmi praktický a efektívny pre rýchle nasadenie.
• Pevná 18 mm hliníková 3-vrstvová palica s kužeľom pre rýchle nasadenie
• Ľahká turistická rukoväť s integrovaným predĺžením a rebrovaným vnútrom
• Turistický remienok na zápästie s ľahkým popruhom a plastovou prackou na rebrík
• Gumové predĺženie rukoväte
• Systém FlickLock® Pro s možnosťou nastavenia až do 20 cm
• Široké 100 mm kompaktné podložky na prachové koše pre veľmi dobrý úchop
Dostupné v 2 veľkostiach: 105-125 cm / 115-135 cm
Pár predal
Referencia už nie je k dispozícii, vyberte si novú verziu Compactor kliknutím sem

0 Položka položky
Tento produkt už nie je dostupný
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [105-125 cm] 625 g / [115-135 cm] 640 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 105-125cm / 115-135cm |
| Zložená dĺžka | [105-125] 38 cm / [115-135] 40 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Rukoväť | Rukoväť série Touring s ryhovaným vnútrom pre väčšiu ľahkosť + gumové predĺženie |
| Podložka | Kompaktné koše na prach s dvojdielnym držadlom |
Compactor Black Diamond je veľmi všestranná hliníková palica, ktorú možno použiť vo všetkých ročných obdobiach.
Táto palica je vybavená technológiou Z-Pole a ponúka rýchle rozmiestnenie a veľmi kompaktné skladovanie po zložení (jednoduché skladovanie napríklad v taške).
Disponuje nastavovacím systémom FlickLock Pro, uzamknutie hokejky je rýchle, jednoduché a spoľahlivé. FlickLock Pro ponúka až 20 cm dodatočného nastavenia, čo môže byť zaujímavé pre úpravu výšky palice medzi výstupom a zostupom.
Jeho kompaktnosť a zimné vlastnosti (Touring grip a popruh, 100 mm podložky) z neho robia ideálne palice pre skialpinizmus, splitboarding, výlety na snežniciach...
Systém rýchleho nasadenia Z-Pole:
Technológia nasadzovania kužeľov je inšpirovaná know-how spoločnosti Black Diamond v oblasti lavínových sond, je nevyhnutnou súčasťou robustnosti, stability a rýchlosti nasadenia palíc Z-Pole.
Stačí chytiť rukoväť a horný koniec tyče a potom ich potiahnuť v opačnom smere. Tyč zapadne na miesto a zamkne sa.
Každý kužeľ rýchleho nasadenia sa používa na vedenie a umiestnenie jedného vlákna tyče a potom na zaistenie spojenia, keď je tyč uzamknutá.
Mäkké ochranné koncovky zakrývajú stredový kevlarový kábel palice v zloženom stave.
Systém rýchleho nasadenia Z-Pole má tri jedinečné prvky:
• Neviditeľný vnútorný kábel/kábel
• Jednoduché stlačenie tlačidla na skladanie prameňa
• Rýchle nasadenie kužeľa v jednom kroku

Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala

Du solide bien pratique.
bien pratiques car se rangent entièrement dans le sac, idéal pour la pratique du splitboard, pratiques à replier. Ces batons correspondent vraiment à mes loisirs: splitboard, ski de randonnée