P030048
PARTNER (P52A)
Kompaktna jermenica s premikajočimi se prirobnicami (visok izkoristek)
Kompakten in lahek.
Zelo dobra zmogljivost zahvaljujoč aluminijastemu kolutu, nameščenemu na zatesnjenih krogličnih ležajih.

40 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 56 g |
| Materiali | aluminijaste prirobnice/aluminij |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 12278, UIAA |
| Najmanjši premer vrvi | 7 mm |
| Največji premer vrvi | 11 mm |
| Premer snopa | 25 mm |
| Donos | 91 % |
| Delovna obremenitev | 5 kN (na eni verigi: 2,5 kN) |
| prelomna obremenitev | 15 kN |
Jermenica PARTNER je kompaktna in lahka, hkrati pa zagotavlja visoko učinkovitost zahvaljujoč svojemu aluminijastemu kolutu, nameščenemu na zatesnjenih krogličnih ležajih.
• Izjemno lahek in ultra kompakten škripec.
• Hitra in enostavna namestitev zahvaljujoč premičnim prirobnicam.
• Šop na zatesnjenih krogličnih ležajih, da zagotovite odlično delovanje.