P030048
PARTNER (P52A)
ulóg dhlúth le flanges ag gluaiseacht (ardéifeachtúlacht)
Dlúth agus lightweight.
Feidhmíocht an-mhaith a bhuíochas dá sheave alúmanaim atá suite ar imthacaí liathróid séalaithe.

40 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 56 g |
| Ábhair | flanges alúmanam / sheave alúmanaim |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12278, UIAA |
| Trastomhas rópa íosta | 7 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 11 mm |
| Trastomhas sheave | 25 mm |
| Toradh | 91% |
| Ualach oibre | 5 kN (ar shnáithe amháin: 2.5 kN) |
| briseadh ualach | 15 kN |
Tá an ulóg PARTNER dlúth agus éadrom, agus é ag cinntiú ardéifeachtúlachta a bhuíochas dá sheave alúmanaim atá suite ar imthacaí liathróid séalaithe.
• ulóg thar a bheith éadrom agus ultra-dhlúth.
• Suiteáil tapa agus éasca a bhuíochas leis na flanges soghluaiste.
• Sheave ar imthacaí liathróid séalaithe chun feidhmíocht den scoth a chinntiú.