P030048
PARTNER (P52A)
Politja compacta amb brides mòbils (alta eficiència)
Compacte i lleuger.
Molt bon rendiment gràcies a la seva polea d'alumini muntada sobre coixinets de boles segellats.

40 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 56 g |
| Materials | brides d'alumini / polea d'alumini |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 12278, UIAA |
| Diàmetre mínim de la corda | 7 mm |
| Diàmetre màxim de la corda | 11 mm |
| Diàmetre de la polea | 25 mm |
| Rendiment | 91% |
| Càrrega de treball | 5 kN (en un fil: 2,5 kN) |
| càrrega de ruptura | 15 kN |
La politja PARTNER és compacta i lleugera, alhora que garanteix una alta eficiència gràcies a la seva polea d'alumini muntada sobre coixinets de boles segellats.
• Politja extremadament lleugera i ultra compacta.
• Instal·lació ràpida i senzilla gràcies a les brides mòbils.
• Poleta sobre coixinets de boles segellats per garantir un rendiment excel·lent.