P030311
Rescue Petzl visoko zmogljiva jermenica
Rescue Petzl je jermenica, zasnovana za intenzivno uporabo, za reševanje in dvigovanje težkih bremen.
• Jermenica visoke odpornosti s premikajočimi se prirobnicami
• Za enostavno manevriranje se lahko uporablja s tremi vponkami
• Sklop velikega premera na zatesnjenih krogličnih ležajih zagotavlja odlično delovanje
Za uporabo z vrvmi od 7 do 13 mm

199 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 185 g |
| Materiali | aluminijaste prirobnice/aluminij |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 12278 / UIAA |
| Najmanjši premer vrvi | 7 mm |
| Največji premer vrvi | 13 mm |
| Premer snopa | 38 mm |
| Donos | 95 % |
| Delovna obremenitev | 8 kN (4 kN na eni verigi) |
| prelomna obremenitev | 36 kN |
| Referenca proizvajalca | P50A |