P030311
Tarrthála Petzl ulóg ardfheidhmíochta
Is ulóg é an Petzl Tarrthála atá deartha le haghaidh dianúsáide, chun ualaí troma a tharrtháil agus a ardú.
• Ulóg ardfhriotaíochta le flanges ag gluaiseacht
• Is féidir é a úsáid le trí carabiners le haghaidh ainliú éasca
• Snáth trastomhas mór ar imthacaí liathróid séalaithe chun feidhmíocht den scoth a chinntiú
Le húsáid le rópaí ó 7 go 13 mm

199 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 185 g |
| Ábhair | flanges alúmanam / sheave alúmanaim |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12278 / UIAA |
| Trastomhas rópa íosta | 7 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 13 mm |
| Trastomhas sheave | 38 mm |
| Toradh | 95% |
| Ualach oibre | 8 kN (4 kN ar shnáithe amháin) |
| briseadh ualach | 36 kN |
| Tagairt monaróir | P50A |