P030311
Vysoce výkonná kladka Rescue Petzl
Rescue Petzl je kladka určená pro intenzivní použití, pro vyprošťování a zvedání těžkých břemen.
• Vysoce odolná kladka s pohyblivými přírubami
• Lze použít se třemi karabinami pro snadné manévrování
• Velký průměr kladky na utěsněných kuličkových ložiskách pro zajištění vynikajícího výkonu
Pro použití s u200bu200blany od 7 do 13 mm

199 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 185 g |
| Materiály | hliníkové příruby / hliníková kladka |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12278 / UIAA |
| Min. průměr lana | 7 mm |
| Max průměr lana | 13 mm |
| Průměr kladky | 38 mm |
| Výtěžek | 95 % |
| Pracovní zátěž | 8 kN (4 kN na jednom prameni) |
| lámací zátěž | 36 kN |
| Reference výrobce | P50A |