Palice za turno smučanje Traverse Compactor smučarske palice Black Diamond
TOURING SERIJA - NOV MODEL
Smučarske palice Black Diamond Traverse Compactor so popolnoma aluminijaste, zložljive in nastavljive palice.
Štirisezonske palice so še posebej primerne za turno smučanje, splitboard in krpljanje.
Black Diamond, ki ga praktiki že vrsto let priznavajo zaradi svoje tehnične zmogljivosti in robustnosti, je s to novo različico ponovno inovativen!
Ergonomski ročaj je bil preoblikovan. Ima raven rob, ki ga lahko uporabite za odpenjanje smuči in mehak kavelj, ki omogoča nastavitev klinov med plezanjem po koži.
• Izjemno kompakten dizajn (samo 41 cm zložen)
• Palica iz 4 robustnih 18 mm aluminijastih pramenov
• Z-Pole tehnologija za hitro razporeditev stožcev
• Ojačani spoji iz kevlarja
• Ergonomski Touring ročaj s podaljškom, izdelan iz dvojno brizgane protizdrsne gume za boljši oprijem
• Touring zapestni pas z lahkimi trakovi in u200bu200bplastično zaponko, ki se zapira na lestev
• FlickLock Pro nastavitveni sistem najnovejše generacije iz kovanega aluminija: lahek, močan in enostaven za uporabo
• FlickLock® Pro ponuja do 20 cm dodatne nastavitve
• Integriran podaljšek z gumijastim oprijemom
• Široke 100 mm kompaktne košare za prah za zelo dober oprijem
• Integracija znotraj rezila križnega izvijača za nastavitev napetosti ventila FlickLock in nastavitev smučarskih vezi
Prodan par
Idealno za turno smučanje, splitboarding in potovanja (zelo kompaktni, prilegajo se v ročni prtljagi na letalu)
![]()

998 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 294 g x 2 [105-125 cm] / 305 g x 2 [115-135 cm] |
| Izrežite | nastavljiva: 105-125cm / 115-135cm |
| Zložena dolžina | 40 cm [105-125 cm] / 41 cm [115-135] |
| Število pramenov | 4 |
| vpenjalni sistem | Z-Pole Rapid Deployment System + FlickLock® Pro |
| Ročaj | Ročaj serije Touring z ravnim robom + gumijasti podaljšek |
| Pralec | Kompaktne podložke za košare za prah z dvodelnim kavljem in sponko za pramen |
| Referenca proizvajalca | BD111613 |
Traverse Compactor Black Diamond je zelo vsestranska aluminijasta palica, ki se lahko uporablja v vseh letnih časih.
Opremljen s tehnologijo Z-Pole, ta drog ponuja hitro namestitev in zelo kompaktno shranjevanje, ko ga zložite (na primer enostavno shranjevanje v vrečki).
Ima sistem prilagajanja FlickLock Pro, zaklepanje palice je hitro, preprosto in zanesljivo. FlickLock Pro ponuja do 20 cm dodatne nastavitve, ki je lahko uporabna za spreminjanje višine palice med plezanjem in spuščanjem.
Zaradi svoje kompaktnosti in zimskih lastnosti (Touring ročaj in trak, 100 mm podložke) je idealna palica za turno smučanje, splitboarding, krpljanje itd.
Pri tej novi različici cenimo izvijač, ki je vgrajen v vrvico za izvajanje vzdrževalnih del na terenu: zategovanje ventilov FlickLock Pro, nastavitev smučarskih vezi itd.
Sistem za hitro uvajanje Z-Pole:
Tehnologija postavitve stožca se zgleduje po znanju Black Diamonda na področju plazovnih sond, je bistveni sestavni del robustnosti, stabilnosti in hitrosti postavitve drogov Z-Pole.
Preprosto primite ročaj in zgornji konec droga in ju nato potegnite v nasprotno smer. Palica se zaskoči in zaskoči.
Vsak stožec za hitro namestitev se uporablja za vodenje in pozicioniranje enega pramena palice in nato za pritrditev križišča, ko je palica zaklenjena.
Mehke zaščitne končne kapice pokrivajo osrednji kevlarski kabel droga, ko so zložene.
Sistem za hitro uvajanje Z-Pole ima tri edinstvene elemente:
• Nevidni notranji kabel/kabel
• Preprost gumb za zlaganje pramena
• Hitra namestitev stožca v enem koraku

Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro" (nova oblika):
Sistem za nastavitev višine drogov FlickLock Pro je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost, lahkotnost in enostavnost uporabe.
Novi FlickLock Pro ima zdaj lažjo in enostavnejšo za uporabo aluminijasto konstrukcijo.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranitvi prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja aluminijasto zasnovo, ki prihrani prostor, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna aluminijasta sestava, zasnovana za vzdržljivost in zelo lahka

Paki smučarske košare Compactor: