M020011
Latarka Led Mag Tac Maglite
Led Mag Tac to wytrzymała latarka Led o wysokiej wydajności, zaprojektowana we współpracy z organami ścigania i służbami bezpieczeństwa.
Bardzo wysoka jakość, jest wyposażona w odpinany klips na kieszeń i oferuje 3 tryby świecenia.
• Solidny, kompaktowy i wydajny
• Zbijak do szkła z łbem kulistym
• Ergonomiczny korpus do szybkiej obsługi
• System Quick-Click do wyboru trybu świecenia: 1, 2 lub 3 kliknięcia
• 3 tryby oświetlenia: włącz/wyłącz, pełna moc, stroboskop 12 Hz
• Zasilany 2 bateriami litowymi CR123 (pod warunkiem, że)
• Wyjście: 320 lumenów
• Oświetla do 193 metrów
• Autonomia 4 godzin przy pełnej mocy
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
• Anodowane wewnątrz i na zewnątrz
10 lat gwarancji

200 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 136 g |
| Maksymalna ilość światła | 320 lumenów |
| Natężenie światła | 9267 kandeli |
| maksymalna odległość | 193 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | 2 pale CR123 3V |
| Wymiary | 134mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 26.7 mm |
| Średnica korpusu lampy | 26.7 mm |
Tryb oświetlenia 1: wł./wył.
Tryb oświetlenia 2: pełna moc
Tryb oświetlenia 3: stroboskop