M020011
Φακός Led Mag Tac Maglite
Ο φακός Led Mag Tac είναι ένας ανθεκτικός φακός Led υψηλής απόδοσης που έχει σχεδιαστεί σε συνεργασία με τις υπηρεσίες επιβολής του νόμου και την ασφάλεια.
Πολύ υψηλής ποιότητας, είναι εξοπλισμένο με αποσπώμενο κλιπ τσέπης και προσφέρει 3 λειτουργίες φωτισμού.
• Εύρωστος, συμπαγής και αποτελεσματική
• Θραύση τζαμιών με κρελλωτή κεφαλή
• Εργονομικό σώμα για γρήγορο χειρισμό
• Σύστημα Quick-Click για την επιλογή της λειτουργίας φωτισμού: 1, 2 ή 3 κλικ
• 3 λειτουργίες φωτισμού: on/off, full power, strobe 12 Hz
• Τροφοδοτείται από 2 μπαταρίες λιθίου CR123 (υπό την προϋπόθεση)
• Έξοδος: 320 lumens
• Φωτίζει έως και 193 μέτρα
• Αυτονομία 4 ωρών σε πλήρη ισχύ
• Αδιάβροχο IPX4
• Αντέχει σε πτώση 1 μέτρου
• Εσωτερικά και εξωτερικά ανοδιωμένα
10 χρόνια εγγύηση

200 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 136 g |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 320 lumens |
| Ελαφριά ένταση | 9267 καντέλες |
| μέγιστη απόσταση | 193 m |
| Στεγανοποίηση | IPX4 (ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και στη σκόνη) |
| Φαγητό | 2 πασσάλων CR123 3V |
| Διαστάσεις | 134 mm (μήκος) |
| Διάμετρος κεφαλής λαμπτήρα | 26.7 mm |
| Διάμετρος σώματος λαμπτήρα | 26.7 mm |
Λειτουργία φωτισμού 1: ενεργοποίηση/απενεργοποίηση
Λειτουργία φωτισμού 2: πλήρης ισχύς
Λειτουργία φωτισμού 3: στροβοσκοπικό