M020006
Latarka Mini AA Led Maglite
Wersja LED latarki Mini AA Maglite.
Mocniejszy niż model z żarówką, oświetla do 145 metrów i ma cztery tryby świecenia.
• Precyzyjne oświetlenie
• Zasilany 2 bateriami AAA/LR03
• Oświetlenie z regulowaną wiązką poprzez obrót głowicy: skoncentrowana lub szeroka
• 4 tryby świecenia dostępne poprzez obrót głowicy (mała i duża moc, miganie, SOS)
• Wyjście: 97 lumenów
• Oświetla do 145 metrów
• Autonomia 32h przy niskiej mocy i 11h przy pełnej mocy
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
• Anodowane elementy zewnętrzne i wewnętrzne dla odporności na korozję
Sprzedawany z dwoma bateriami LR06 i nylonowym etui
10 lat gwarancji

200 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 118 g |
| Maksymalna ilość światła | 97 lumenów |
| Natężenie światła | 5253 kandele |
| maksymalna odległość | 145 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | 2 baterie AA/LR06 |
| Wymiary | 167,8mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 25.4 mm |
| Średnica korpusu lampy | 18 mm |