M020006
Mini AA LED svítilna Maglite
LED verze svítilny Mini AA Maglite.
Výkonnější než model žárovky, dosvítí až 145 metrů a má čtyři režimy svícení.
• Přesné osvětlení
• Napájení 2 bateriemi AAA/LR03
• Osvětlení s nastavitelným paprskem otáčením hlavy: soustředěné nebo široké
• 4 režimy svícení dostupné otáčením hlavy (nízký a vysoký výkon, blikání, SOS)
• Výkon: 97 lumenů
• Dosvit až 145 metrů
• Autonomie 32 hodin při nízkém výkonu a 11 hodin při plném výkonu
• IPX4 voděodolný
• Odolá pádu z 1 metru
• Eloxovaný exteriér i interiér pro odolnost proti korozi
Prodává se se dvěma bateriemi LR06 a nylonovým pouzdrem
10 let záruka

200 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 118 g |
| Maximální množství světla | 97 lumenů |
| Intenzita světla | 5253 svíček |
| Vzdálenost max | 145 m |
| Hydroizolace | IPX4 (odolný vůči povětrnostním vlivům a prachu) |
| Jídlo | 2 hromádky AA/LR06 |
| Rozměry | 167,8 mm (délka) |
| Průměr hlavy lampy | 25.4 mm |
| Průměr těla lampy | 18 mm |