M020002
Latarka Solitaire Led Maglite
Ledowa wersja słynnej latarki Solitaire Maglite.
Mocniejszy niż model z żarówką, świeci do 50 metrów.
Bardzo kompaktowy i lekki, mieści się w kieszeni, po prostu przekręć głowicę, aby ją włączyć, wyłączyć i wyregulować wiązkę.
• Precyzyjne oświetlenie (czytanie mapy itp.)
• Lampka baterii (AAA/LR03)
• Oświetlenie z regulowaną wiązką poprzez obrót głowicy: skoncentrowana lub szeroka
• Wyjście: 47 lumenów
• Świeci do 47 metrów
• Autonomia 1h45 przy pełnej mocy
• Wodoodporność IPX7
• Résiste à une chute de 2 mètres
• Anodowane elementy zewnętrzne i wewnętrzne
Sprzedawany z baterią LR03 i paskiem do breloczka
10 lat gwarancji

199 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 24 g |
| Maksymalna ilość światła | 47 lumenów |
| Natężenie światła | 552 kandele |
| maksymalna odległość | 47 m |
| Hydroizolacja | IPX7 (wodoodporność) |
| Żywność | 1 bateria AAA/LR03 |
| Wymiary | 81mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 12,70 mm |