M020002
Llanterna Maglite LED Solitaire
Versió led de la famosa llanterna Solitaire Maglite.
Més potent que el model de bombeta, il·lumina fins a 50 metres.
Molt compacte i lleuger, es llisca a la butxaca, només gireu el cap per encendre-lo, apagar-lo i ajustar el feix.
• Il·luminació de precisió (llegir un mapa, etc.)
• Làmpada de bateria (AAA/LR03)
• Il·luminació amb feix regulable girant el cap: concentrat o ample
• Sortida: 47 lúmens
• Il·lumina fins a 47 metres
• Autonomia d'1h45 a plena potència
• IPX7 resistent a l'aigua
• Résiste à une chute de 2 mètres
• Exterior i interior anoditzats
Es ven amb una bateria LR03 i una corretja de clauer
10 anys de garantia

199 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 24 g |
| Quantitat màxima de llum | 47 lúmens |
| Intensitat de la llum | 552 candelas |
| distància màxima | 47 m |
| Impermeabilització | IPX7 (impermeable) |
| Menjar | 1 bateria AAA/LR03 |
| Dimensions | 81 mm (longitud) |
| Diàmetre del cap del llum | 12,70 mm |