M020002
Solitaire LED svítilna Maglite
Led verze slavné svítilny Solitaire Maglite.
Výkonnější než model žárovky, dosvítí až 50 metrů.
Velmi skladný a lehký, vejde se do kapsy, tak akorát otočením hlavy ji zapnete, vypnete a nastavíte paprsek.
• Přesné osvětlení (čtení mapy atd.)
• Kontrolka baterie (AAA/LR03)
• Osvětlení s nastavitelným paprskem otáčením hlavy: soustředěné nebo široké
• Výkon: 47 lumenů
• Dosvit až 47 metrů
• Autonomie 1h45 při plném výkonu
• IPX7 voděodolný
• Résiste à une chute de 2 mètres
• Eloxovaný exteriér i interiér
Prodává se s baterií LR03 a řemínkem na klíče
10 let záruka

199 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 24 g |
| Maximální množství světla | 47 lumenů |
| Intenzita světla | 552 kandel |
| Vzdálenost max | 47 m |
| Hydroizolace | IPX7 (vodotěsný) |
| Jídlo | 1 hromádka AAA/LR03 |
| Rozměry | 81 mm (délka) |
| Průměr hlavy lampy | 12,70 mm |