Czołówka dla dzieci Tikkid Petzl
Tikkid Petzl to kompaktowa czołówka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Łatwy w użyciu, moc ograniczona do 20 lumenów chroni wrażliwe oczy dzieci.
• szeroka wiązka
• Odpinany pałąk po włączeniu dla zwiększenia bezpieczeństwa
• Zasilany 3 bateriami AAA/LR03 (w zestawie) / Rdzeń akumulatorowy dostępny jako opcja
• Autonomia: do 61 godzin przy pełnej mocy (20 lumenów)
• Moc od 4 do 20 lumenów i oświetlenie od 3 do 7 metrów
Idealny do zajęć dla dzieci, do zabawy, do czytania...

393 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 80 g |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikaty | KE, CPSIA |
| Maksymalna ilość światła | 20 lumenów |
| maksymalna odległość | 7 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne) |
| Żywność | 3 baterie AAA/LR03 (w zestawie) lub akumulator litowo-jonowy 1250 mAh Core |
| Kompatybilność baterii | Ni-MH lub litowe |
| Numer referencyjny producenta | E091BA00 (niebieski) / E091BA01 (różowy) |
• Użytkowanie, oświetlenie i autonomia:
- bardzo łatwy w użyciu za pomocą jednego przycisku
- trzy tryby świecenia, tryb przyciemniony idealny do czytania, tryb mocny do zabawy w domu i na dworze, tryb migania dla bezpieczeństwa widocznego z daleka
• Zabezpieczenia i akcesoria:
- regulowany pałąk, który pod wpływem napięcia rozluźnia się, jeśli jest za ciasny
- system automatycznego wyłączania po godzinie
- dostęp do skrzynki na baterie zabezpieczony płaską śrubą
- praktyczny odbłyśnik fosforyzujący do odnalezienia lampy w ciemności
- wszechstronność w doborze zasilania, baterii (w zestawie) lub baterii
- Bateria rdzeniowa dostępna jako opcja: kliknij tutaj
• Wydajność oświetlenia:
Bon achat
Bon achat