Làmpada frontal per a nens Tikkid Petzl
El Tikkid Petzl és un far compacte dissenyat per a nens a partir de 3 anys.
Fàcil d'utilitzar, la potència està limitada a 20 lúmens per protegir els ulls sensibles dels nens.
• feix ample
• Diadema desmuntable quan està encès per a més seguretat
• Alimentat per 3 piles AAA/LR03 (subministrades) / Bateria recarregable bàsica disponible com a opció
• Autonomia: fins a 61h a plena potència (20 lúmens)
• Potència de 4 a 20 lúmens i il·luminació de 3 a 7 metres
Ideal per a activitats infantils, per jugar, per llegir...

393 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 80 g |
| Garantia | 5 anys |
| Certificats | CE, CPSIA |
| Quantitat màxima de llum | 20 lúmens |
| distància màxima | 7 m |
| Impermeabilització | IPX4 (resistent a la intempèrie) |
| Menjar | 3 piles AAA/LR03 (incloses) o bateria recarregable d'ions de liti de 1250 mAh |
| Compatibilitat de bateria | Ni-MH o liti |
| Referència del fabricant | E091BA00 (blau) / E091BA01 (rosa) |
• Ús, il·luminació i autonomia:
- Molt fàcil d'utilitzar amb només un botó
- tres modes d'il·luminació, un mode tènue ideal per llegir, un mode fort per jugar a la casa i a l'aire lliure, un mode intermitent per veure la seguretat des de lluny
• Seguretat i accessoris:
- Diadema ajustable que s'allibera sota tensió si està massa ajustada
- Sistema d'aturada automàtica després d'una hora
- Accés a la caixa de la bateria assegurat per un cargol pla
- pràctic reflector fosforescent per trobar el llum a les fosques
- versatilitat en l'elecció de font d'alimentació, bateries (incloses) o bateria
- Bateria bàsica disponible com a opció: feu clic aquí
• Rendiment de la il·luminació:
Bon achat
Bon achat