L020001
H7.2 Led Lenser reflektor
Latarka czołowa o wysokich parametrach: ergonomia, moc, autonomia, jakość oświetlenia!
• Oświetlenie odpowiednie do wszystkich sytuacji
• Typ diody LED: dioda LED wysokiej klasy mocy
• Latarka czołowa na baterie (4×AAA)
• Waga: 165g
• Moc od 20 do 250 lumenów i oświetlenie od 50 do 160m
• Autonomia od 7 do 60 godzin
• Przód Idealny do biegów przełajowych i wypraw w plener

1 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 165 g |
| Maksymalna ilość światła | 250 lumenów |
| maksymalna odległość | 160 m |
| Hydroizolacja | IP X4 (odporny na warunki atmosferyczne) |
| Żywność | 1 zestaw baterii (4 x AAA) |
| Średnica głowicy lampy | 35 mm |
| Energia | 7,2 godz |
| Typ LED | Wysokiej klasy dioda LED zasilania |
| Zastosowania | zajęcia na świeżym powietrzu, profesjonalne, ratownicze i ratownicze |
Czołówka Led Lenser H7.2 to jedna z najlepiej sprzedających się czołówek na świecie.
Jest wydajny ze wszystkich punktów widzenia: mocy, odległości świetlnej i autonomii!
Strumień świetlny może osiągnąć 250 lumenów przy pełnej mocy. Autonomia w trybie normalnym wynosi 12 godzin i może osiągnąć 60 godzin.
Zwiększona odległość oświetlenia sięga 160 metrów.
Opracowano ergonomię dzięki lżejszym funkcjom, które są łatwiejsze w użyciu.
Skrzynka zasilacza, która znajduje się z tyłu głowicy, może zawierać standardowe baterie AAA (w zestawie z czołówką) lub akumulatory. Jego zakrzywiony kształt dopasowuje się do kształtu Twojej czaszki i zapewnia wygodniejsze dopasowanie.
Koło zębate otaczające główkę latarki H7.2 umożliwia obsługę w rękawiczkach.
Obszar oświetlenia reflektora można łatwo przechylić.
Ustawieniami funkcji i programami oświetlenia (tryby boost, normal lub eco, oświetlenie stałe lub przerywane aż do stroboskopu) zarządza okrągły przełącznik umieszczony na tylnej obudowie. Ten przełącznik jest bardzo łatwy w użyciu.
• Technologia Led Lenser:
Najczęściej systemy ogniskowania oświetlenia oparte są na soczewce lub reflektorze. Opatentowany zaawansowany system ogniskowania (AFS) łączy 2, aby stworzyć system oświetlenia, który zapewnia zarówno skupioną wiązkę dalekiego zasięgu, jak i równomierną wiązkę do obserwacji z bliskiej odległości. Dzięki AFS możesz przełączyć się z czytania mapy na oświetlenie z większej odległości (jasne, przejrzyste światło, nieoślepiające).
• Wydajność oświetlenia:
randonneur nocturne et trailer
frontale très efficace même sur plusieurs heures. A recommander