L020001
Lampa tosaigh H7.2 Lionsa faoi stiúir
Ceannlampa ardfheidhmíochta: eirgeanamaíocht, cumhacht, neamhspleáchas, cáilíocht soilsithe!
• Soilsiú oiriúnach do gach cás
• Cineál faoi stiúir: High End Power LED
• Ceannlampa ceallraí-oibrithe (4×AAA)
• Meáchan: 165g
• Cumhacht ó 20 go 250 lumens agus soilsiú ó 50 go 160m
• Neamhspleáchas 7 go 60 uair an chloig
• Tosaigh Ideal do rith cosáin agus do thurais allamuigh

1 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 165 g |
| Uasmhéid solais | 250 lúman |
| Fad max | 160 m |
| Uiscedhíonta | IP X4 (aimsirdhíonach) |
| Bia | 1 sraith cadhnraí (4 x AAA) |
| Trastomhas ceann lampa | 35 mm |
| Fuinneamh | 7,2 Wh |
| Cineál stiúir | Cumhacht Deireadh Ard faoi stiúir |
| Úsáidí | gníomhaíochtaí lasmuigh, gairmiúla, éigeandála agus tarrthála |
Tá an ceannlampa Led Lenser H7.2 ar cheann de na ceannlampa is mó díol ar domhan.
Tá sé éifeachtach ó gach dearcadh: cumhacht, achar soilsithe agus neamhspleáchas!
Is féidir leis an flosc lonrúil 250 lumens a bhaint amach ag lánchumhacht. Is é 12 uair an chloig an neamhspleáchas sa ghnáth-mhód agus féadann sé 60 uair a bhaint amach.
Sroicheann an t-achar soilsithe leathnaithe 160 méadar.
Oibríodh ar eirgeanamaíocht le feidhmeanna éadroma atá níos éasca le húsáid.
Is féidir cadhnraí AAA caighdeánach (arna sholáthar leis an gceannlamp) nó cadhnraí in-athluchtaithe a bheith sa bhosca soláthair cumhachta, atá suite ar chúl an chinn. Déanann a cruth cuartha oiriúnú do chruth do cloigeann agus cinntíonn sé oiriúnach níos compordaí.
Ceadaíonn an roth fiaclach timpeall ceann an ceannlampa H7.2 láimhseáil le lámhainní.
Is féidir an limistéar soilsithe ceannlampa a chlaonadh go héasca.
Déantar socruithe feidhm agus cláir soilsithe (modhanna treisithe, gnáth nó éicea, soilsiú seasta nó eatramhach suas go dtí strobe) a bhainistiú ag an lasc ciorclach a chuirtear ar an mbosca cúil. Tá an lasc seo an-éasca le húsáid.
• Teicneolaíocht Lionsa faoi stiúir:
Is minic a bhíonn córais dírithe soilsithe bunaithe ar lionsa nó ar fhrithchaiteoir. Comhcheanglaíonn an tArdchóras Dírithe (AFS) paitinnithe an 2 chun córas soilsithe a chruthú a sholáthraíonn léas fadraoin dírithe agus léas cothrom le haghaidh breathnóireachta gar-raoin. Le AFS, is féidir leat athrú ó léamh léarscáile go soilsiú achair níos faide (geal, solas soiléir, gan dalladh).
• Feidhmíocht soilsithe:
randonneur nocturne et trailer
frontale très efficace même sur plusieurs heures. A recommander