GPS Zewnętrzny GPSMAP276Cx Garmin- Kartografia Topo Europe w formacie 1/100 000.
GPSMAP 276Cx to wszechstronny GPS przeznaczony do aktywności na świeżym powietrzu: wędrówki, pojazdy terenowe, motocykle, łodzie...
Duży, 5-calowy, kolorowy ekran z powłoką antyrefleksyjną zapewnia doskonałą czytelność, a interfejs przycisków sprawia, że u200bu200bjest łatwy w użyciu.
• Duży 5-calowy ekran dotykowy (przekątna 12,70 cm)
• Wyświetlacz transfleksyjny WVGA o wysokiej rozdzielczości w dwóch orientacjach: 480 x 800 pikseli
• 2 tryby specyficznego zastosowania: morski lub samochodowy;
• Fabrycznie załadowana mapa rekreacji (Europa) i pobieranie zdjęć satelitarnych BirdsEye
• Obrazy satelitarne BirdsEye do wyświetlania realistycznych widoków (roczna subskrypcja bezpłatna)
• Kompatybilny z mapami morskimi BlueChart g3 HD i mapami City Navigator NT
• Darmowe oprogramowanie do mapowania i planowania tras BaseCamp
• 250 zdjęć BirdsEye
• 8 GB pamięci wewnętrznej i możliwość dodania karty pamięci microSD™
• Zaawansowane funkcje nawigacji: tryb jazdy / wskazówki głosowe TTS / kręte drogi
• Podwójne zasilanie baterią lub 3 bateriami AA
• Chip GPS kompatybilny z GPS i Glonass i Galileo dla precyzyjnego i szybkiego pozycjonowania (nawet w stromych warunkach)
• 3-osiowy kompas elektroniczny z żyroskopem
• Wysokościomierz barometryczny (automatyczna kalibracja)
• Dynamiczna pogoda
• Funkcje LiveTrack do monitorowania w czasie rzeczywistym przez Twoich znajomych
• Komunikacja Wi-Fi, Bluetooth, ANT+
• Duża autonomia: do 16 godzin z baterią litowo-jonową (w zestawie)
• Odporny i wodoodporny (certyfikat IPX7)
Idealny do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu: wędrówki, wędrówki, łódź, motocykl, quad...
Mapy górskie IGN Topo France, Topo France i Topo France dostępne jako opcja
Możliwość płatności w 3 ratach, zapytaj nas na contact@mgaffaires.com
GPS Garmin Polska

1396 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 450g (z baterią) / 415g (z bateriami AA) |
| Wymiar | 191,5 x 94,5 x 4,4 cm |
| Ekran | 5-calowy/kolorowy ekran |
| Rezolucja | 480 x 800 pikseli |
| Certyfikat | IPX7 |
| Instrumenty | bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS, wysokościomierz barometryczny, kompas elektroniczny |
| Bateria | litowo-jonowe / 3 baterie AA (brak w zestawie) |
| Autonomia | do 16 godzin [bateria litowo-jonowa] / do 8 godzin [baterie AA] |
| Wewnętrzna pamięć flash | 8 GB (z fabrycznie załadowanymi mapami, do wykorzystania 3,2 GB) |
| Czytnik kart microSD | TAk |
| Fabrycznie załadowane mapy | Garmin TopoActive Europa |
| Punkty trasy | 10 000 |
| Trasy | 250 punktów na trasę, 50 punktów automatycznej trasy |
| Dziennik śledzenia | 20 000 punktów / 250 zapisanych śladów gpx |
| Numer referencyjny producenta | 010-01607-01 |

Dodatkowa kartografia Topo France do wyboru:
• Topo France V6 Pro cała Francja
• Topo France V6 North East Pro
• Topo France V6 North West Pro
• Topo France V6 South East Pro
• Topo France V6 South West Pro
• Topo France V6 Mountain Pro
Zawarte w tym pakiecie:
• GPSMAP 276Cx
• Kartografia Topo France do wyboru (format karty micro SD)
• Roczna subskrypcja obrazów satelitarnych BirdsEye
• Bateria litowo-jonowa
• kabel USB i ładowarka sieciowa
• Zasilany wspornik montażowy AMPS z jarzmem do łodzi
• Dokumentacja
Dostępne akcesoria:
• Antypoślizgowy zestaw do montażu samochodowego z głośnikiem [010-11654-04]
• Ładowarka sieciowa (EU/UK) + kabel Micro USB [010-11478-05]
• Bateria litowo-jonowa [010-12456-06]
• Kabel mini-USB [010-10723-15]
• Kabel NMEA [010-11131-00]
• Osłona ochronna [010-12456-00]
• Pas do pomiaru tętna HRM-Pro [010-12955-00]
• HRM-Podwójny pulsometr [010-12883-00]
• Pas do pomiaru tętna HRM-Run [010-10997-12]
• Pas do pomiaru tętna HRM-Tri [010-10997-09]
• Wspornik kierownicy [010-11654-07]
• Wspornik deski rozdzielczej ciernej [010-11280-00]
• Samochodowy uchwyt na przyssawkę z głośnikiem [010-11654-00]
• Uchwyt na moto (kołyska) z kablem zasilającym/audio [010-11654-01]
• Uchwyt do łodzi z kablem zasilającym [010-11654-06]
• Zestaw wsporników antypoślizgowych z głośnikiem [010-12456-04]
• Mocowanie motocyklowe - zestaw montażowy [010-10962-10]
• Antyodblaskowe ochraniacze ekranu [010-12456-07]
• Czujnik kadencji 2 i prędkości 2 [010-12845-00]
• Bezprzewodowy czujnik temperatury Tempe [010-11092-30]
• Uchwyt na kierownicę rowerową [010-11654-07]