Venkovní GPS GPSMAP276Cx Garmin- Kartografie Topo Europe ve formátu 1/100 000
GPSMAP 276Cx je všestranná GPS určená pro outdoorové aktivity: turistika, terénní vozidlo, motocykl, loď...
Jeho velká 5palcová antireflexní barevná obrazovka nabízí perfektní čitelnost a tlačítkové rozhraní usnadňuje použití.
• Velký 5palcový dotykový displej (12,70 cm úhlopříčka)
• Transflexní displej WVGA s duální orientací a vysokým rozlišením: 480 x 800 pixelů
• 2 režimy specifického použití: námořní nebo automobilový
• Předinstalovaná mapa rekreace (Evropa) a stahování satelitních snímků BirdsEye
• Satelitní snímky BirdsEye pro zobrazení realistických pohledů (roční předplatné zdarma)
• Kompatibilní s námořními mapami BlueChart g3 HD a mapami City Navigator NT
• Bezplatný software pro mapování a plánování trasy BaseCamp
• 250 obrázků BirdsEye
• Vnitřní paměť 8 GB a možnost přidání paměťové karty microSD™
• Pokročilé navigační funkce: Režim jízdy / hlasové navádění TTS / klikaté silnice
• Duální napájení baterií nebo 3 AA bateriemi
• GPS čip kompatibilní s GPS a Glonass a Galileo pro přesné a rychlé určování polohy (i ve strmém prostředí)
• 3-osý elektronický kompas s gyroskopem
• Barometrický výškoměr (automatická kalibrace)
• Dynamické počasí
• Funkce LiveTrack pro sledování v reálném čase vašimi přáteli
• Komunikace Wi-Fi, Bluetooth, ANT+
• Skvělá autonomie: až 16 hodin s lithium-iontovou baterií (součást dodávky)
• Odolný a vodotěsný (certifikace IPX7)
Ideální pro všechny outdoorové aktivity: turistika, treky, loď, motorka, čtyřkolka...
IGN Topo France, region Topo France a horské mapy Topo France jsou k dispozici jako volitelné příslušenství
Možnost platby ve 3 splátkách, zeptejte se nás na contact@mgaffaires.com
GPS Garmin USA

1396 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 450 g (s baterií) / 415 g (s bateriemi AA) |
| Dimenze | 191,5 x 94,5 x 4,4 cm |
| Obrazovka | 5 palcový / barevný displej |
| Řešení | 480 x 800 pixelů |
| Osvědčení | IPX7 |
| Nástroje | vysoce citlivý GPS/GLONASS přijímač, barometrický výškoměr, elektronický kompas |
| baterie | lithium-iontová / 3 AA baterie (nejsou součástí balení) |
| Autonomie | až 16 hodin [lithium-iontová baterie] / až 8 hodin [AA baterie] |
| Interní flash paměť | 8 GB (s předinstalovanými mapami, využitelných 3,2 GB) |
| čtečka microSD karet | Ano |
| Předinstalované mapy | Garmin TopoActive Europe |
| Trasové body | 10 000 |
| Trasy | 250 bodů za trasu, 50 bodů automatické trasy |
| Záznam sledování | 20 000 bodů / 250 uložených gpx skladeb |
| Reference výrobce | 010-01607-01 |

Další kartografie Topo France dle vašeho výběru:
• Topo France V6 Pro celá Francie
• Topo France V6 North East Pro
• Topo France V6 North West Pro
• Topo France V6 South East Pro
• Topo France V6 South West Pro
• Topo France V6 Mountain Pro
Součástí tohoto balení:
• GPSMAP 276Cx
• Kartografie Topo France dle vašeho výběru (formát micro SD karty)
• Roční předplatné satelitního snímkování BirdsEye
• Li-ion baterie
• USB kabel a síťová nabíječka
• Montážní konzola s pohonem AMPS s třmenem pro člun
• Dokumentace
Dostupné příslušenství:
• Protiskluzová sada pro montáž do auta s reproduktorem [010-11654-04]
• Síťová nabíječka (EU/UK) + Micro USB kabel [010-11478-05]
• Lithium-iontová baterie [010-12456-06]
• Mini-USB kabel [010-10723-15]
• Kabel NMEA [010-11131-00]
• Ochranný kryt [010-12456-00]
• HRM-Pro pás pro měření srdečního tepu [010-12955-00]
• HRM-Duální monitor srdečního tepu [010-12883-00]
• HRM-Run pás monitoru srdečního tepu [010-10997-12]
• HRM-Tri pásek pro měření srdečního tepu [010-10997-09]
• Držák na řídítka [010-11654-07]
• Podpora přístrojové desky tření [010-11280-00]
• Držák s přísavkou do auta s reproduktorem [010-11654-00]
• Moto držák (kolébka) s napájecím/audio kabelem [010-11654-01]
• Držák na loď s napájecím kabelem [010-11654-06]
• Sada protiskluzového držáku s reproduktorem [010-12456-04]
• Montáž na motocykl - Montážní sada [010-10962-10]
• Ochranné fólie obrazovky proti odleskům [010-12456-07]
• Snímač kadence 2 a rychlosti 2 [010-12845-00]
• Bezdrátový teplotní senzor Tempe [010-11092-30]
• Držák na řídítka [010-11654-07]