Tyczki dystansowe FLZ Z-POLES Black Diamond - Seria dystansowa
Nowa wersja
Lekkie, kompaktowe i niezawodne, to są mocne strony tyczek Distance FLZ Black Diamond.
Oferowane w 3 rozmiarach (95-110 cm, 105-125 cm, 120-140 cm), technologia Z-Pole pozwala na składanie i rozkładanie kijków bez straty czasu.
Dostosuj wysokość kijków według własnego uznania dzięki systemowi klapek FlickLock.
Ewolucje tej nowej wersji:
• Średnica nici zmniejszona do 12 mm, aby uzyskać lekkość
• System regulacji FlickLock
• Nowy, bardziej ergonomiczny przycisk „Push Button Lock”, który ułatwia składanie
• Nowy pasek na nadgarstek „Distance” wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu
• Dodatkowa długość paska na nadgarstek wsuwa się w jarzmo tunelu, aby uniknąć dyskomfortu
• Nowa końcówka techniczna z podkładką o zmniejszonej objętości, aby zapobiec zaczepianiu się o piargi
• Teraz w zestawie krążki śnieżne 55 mm
Specyfika:
• Solidne 3-warstwowe składane kijki
• Zakres regulacji 20 cm w celu dostosowania wysokości kijków do charakteru terenu
• Ultralekki [210 g na patyk] i ultrakompaktowy [złożony 37 cm] - długość 105-125 cm
• Konstrukcja w 100% z aluminium 7075: lekki, mocny i wytrzymały materiał
• Technologia szybkiego wdrażania Z-Pole
• Solidne słupy ze wzmocnionymi złączami dzięki dodatkowi aluminiowego pierścienia
• Lekkie, antypoślizgowe uchwyty z pianki EVA, oddychający, odprowadzający wilgoć pasek na nadgarstek
• Mała przedłużka pod antypoślizgową rączką z pianki EVA
• Końcówki z węglika spiekanego (zamontowane na kolbie) i gumowe końcówki techniczne do asfaltu, niebrudzące i wymienne
• Krążki śnieżne z korkiem z klipsami do trzymania złożonych pasm
Kolor: cyny
Disponible en 3 tailles: 95-110 cm / 105-125 cm / 120-140 cm
Sprzedałem parę
Kijki przeznaczone do biegów przełajowych, codziennych spacerów i pieszych wędrówek


1186 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% aluminium 7075 |
| Waga | 390 g [95-110 cm] / 420 g [105-125 cm] / 450 g [120-140 cm] |
| Ciąć | Regulowane: 95-110 cm / 110-125 cm / 125-140 cm |
| Długość po złożeniu | 34 cm [95-110 cm] / 37 cm [105-125 cm] / 40 cm [120-140 cm] |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® |
| Uchwyt | lekka i przyczepna pianka EVA |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | krążek o zmniejszonej objętości i krążek śnieżny Stopper z klipsami końcowymi |
| Numer referencyjny producenta | BD112533 |
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole:
Technologia rozmieszczania stożka jest inspirowana know-how firmy Black Diamond w zakresie sond lawinowych, jest kluczowym elementem solidności, stabilności i szybkości rozmieszczania tyczek Z-Pole.
Po prostu chwyć za uchwyt i górny koniec drążka, a następnie pociągnij je w przeciwną stronę. Kij zatrzaskuje się na swoim miejscu i blokuje.
Każdy stożek szybkiego uruchamiania służy do prowadzenia i ustawiania jednego pasma drążka, a następnie do zabezpieczania połączenia, gdy drążek jest zablokowany.
Miękkie ochronne zaślepki zakrywają centralny kabel kevlarowy słupa po złożeniu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole składa się z trzech unikalnych elementów:
• Niewidoczny wewnętrzny przewód/kabel
• Prosty, ergonomiczny przycisk do składania pasma
• Szybkie rozmieszczenie stożka w jednym kroku

La poignée Distance:
Pomoc w doborze rozmiaru kijków Z-Pole:
• Na spacery, wędrówki i noszenie, gdzie kryteria stabilności i wsparcia są priorytetem: wybierz rozmiar kijków nieco większy niż ten, który Ci odpowiada.
• W wyścigach, w których priorytetem jest napęd pod górę: wybierz kijki o rozmiarze nieco mniejszym niż ten, który Ci odpowiada.
• Możesz również użyć następującego wzoru: wysokość patyków u003d wzrost osoby x 0,67
Sugerowana długość:
Super bâtons
Bâtons légers, bon amorti des vibrations, facile à déployer et à replier. Parfait.
Livraison rapide. Prix compétitif. A recommander.