Polannaigh Fad FLZ Z-POLES Black Diamond - Sraith Fad
Leagan nua
Éadrom, dlúth agus iontaofa, is iad seo láidreachtaí na cuaillí Distance FLZ Black Diamond.
Ar fáil i 3 mhéideanna (95-110 cm, 105-125 cm, 120-140 cm), ceadaíonn an teicneolaíocht Z-Pole na cuaillí a fhilleadh agus a dhífhilleadh gan chailliúint ama.
Coigeartaigh airde na gcuaillí mar is cuí leat a bhuíochas le córas clamshell FlickLock.
Forbairtí an leagain nua seo:
• Trastomhas na snáitheanna laghdaithe go 12 mm le méadú ar an gile
• Córas coigeartaithe FlickLock
• Cnaipe nua, níos eirgeanamaíochta "Push Button Lock" a fhágann gur fusa fillte
• Strap caol nua "Fad" déanta as ábhair athchúrsáilte
• Téann fad breise an strap chaol na láimhe isteach sa chuing tolláin chun míchompord a sheachaint
• Leid theicniúil nua le niteoir toirte laghdaithe chun sní isteach i gcarraigeacha a chosc
• pucks sneachta 55mm san áireamh anois
Na sainiúlachtaí:
• Cuaillí fillte Sturdy 3-ply
• Raon coigeartaithe 20 cm chun airde na gcuaillí a oiriúnú de réir nádúr an tír-raon
• Ultra-éadrom [210 g in aghaidh an bhata] agus ultra-dhlúth [37 cm fillte] - ar fad 105-125 cm
• Tógáil alúmanaim 100% 7075: ábhar éadrom, láidir agus durable
• Teicneolaíocht um Imscaradh Mear Z-Pole
• Cuaillí sturdy le hacomhail threisithe a bhuíochas le fáinne alúmanaim a chur leis
• Láimhseálann cúr EVA éadrom neamh-duillín, strap caol inálaithe agus wicking taise
• Síneadh beag faoin láimhseáil cúr EVA neamh-duillín
• Leideanna chomhdhúile teicneolaíochtaí (stoc feistithe) agus rubair Leideanna teicniúla maidir le asfalt neamh-marcáil idirmhalartaithe
• Pucks stopper sneachta le gearrthóga snáithe chun na snáitheanna fillte a shealbhú
Dath: Piobar
Disponible en 3 tailles: 95-110 cm / 105-125 cm / 120-140 cm
Dhíol an péire
Polannaigh atá beartaithe le haghaidh cosáin, siúl laethúil agus fánaíocht


1186 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% 7075 alúmanam |
| Meáchan | 390 g [95-110 cm] / 420 g [105-125 cm] / 450 g [120-140 cm] |
| Gearr | Inchoigeartaithe: 95-110 cm / 110-125 cm / 125-140 cm |
| Fad fillte | 34 cm [95-110 cm] / 37 cm [105-125 cm] / 40 cm [120-140 cm] |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock® |
| Láimhseáil | cúr EVA éadrom agus grippy |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | poc toirte laghdaithe agus poc sneachta Stopper le gearrthóga deiridh |
| Tagairt monaróir | BD112533 |
An Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
Tá teicneolaíocht imscaradh cón spreagtha ag fios gnó Black Diamond i dtóraithe sléibhe, tá sé ina chuid riachtanach de stóinseacht, cobhsaíocht agus luas imscaradh cuaillí Z-Pole.
Níl le déanamh ach grab an hanla agus foirceann uachtair an cuaille agus ansin iad a tharraingt i dtreo eile. Léimeann an bata ina áit agus glasann sé.
Úsáidtear gach Cón Mear-Imlonnaithe chun snáithe amháin den mhaide a threorú agus a shuíomh agus ansin chun an t-acomhal a dhaingniú nuair a bhíonn an bata faoi ghlas.
Clúdaíonn caipíní deiridh bog cosanta cábla lárnach Kevlar an cuaille nuair a bhíonn sé fillte.
Tá trí ghné uathúla ag Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
• Corda/cábla inmheánach dofheicthe
• Brúigh cnaipe simplí eirgeanamaíochta chun an snáithe a fhilleadh
• Imscaradh tapa cón aon-chéim

La poignée Distance:
Cabhair maidir le méid na gcuaillí Z-Pole a roghnú:
• Le haghaidh siúl, siúl agus iompar, áit a bhfuil na critéir maidir le cobhsaíocht agus tacaíocht mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos mó ná an ceann a oireann duit.
• Le haghaidh rásaíochta, áit a bhfuil an critéar tiomána suas an cnoc mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos lú ná an ceann a oireann duit.
• Is féidir leat an fhoirmle seo a leanas a úsáid freisin: airde maidí u003d airde duine x 0.67
Fad molta:
Super bâtons
Bâtons légers, bon amorti des vibrations, facile à déployer et à replier. Parfait.
Livraison rapide. Prix compétitif. A recommander.