![]()
SERIA SREBRNA
Tyczki Trail Silver Aluminium są lekkie, sztywne i wytrzymałe.
Wyposażony w 3 splotki i nowy system rozkładania Flash Lock, możesz składać i rozkładać kijki w ciągu sekundy, po prostu dociśnij do podłoża, a trzy splotki zablokują się razem.
• Bezproblemowe, ultraszybkie otwieranie i blokowanie
• Idealny do przenoszenia, bardzo kompaktowy po złożeniu
• Bardzo lekki (tylko 215 g na sztyft)
• Linki aluminiowe 7075 T6 o średnicy 12
• Długa piankowa rączka dla lepszej przyczepności na zboczach
• Lekki i wygodny pasek „Ghost”
• Solidny i niezawodny system blokady lampy błyskowej
• Końcówka stożkowa 45 mm z końcówką wolframową
• Podkładki aeroD 35 mm zapewniające dynamiczne wsparcie
Dostępny w 4 rozmiarach: 115, 120, 125 i 130 cm
Polacy made in France w Grenoble we współpracy z Guidetti
Sprzedałem parę
Kijki przeznaczone do biegów przełajowych

772 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | Aluminium 7075 T6 |
| Waga | 215g (na sztyft) |
| Ciąć | 115, 120, 125 i 130cm |
| Długość po złożeniu | 46 cm (dla rozmiaru 125 cm) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Blokada błysku |
| Średnica nici | 12 |
| Uchwyt | długa piana |
| pasek na rękę | Światło ducha |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Pralka | AeroD 35 mm |
| Numer referencyjny producenta | RKP03 |


Kinetik, francuski producent, rewolucjonizuje rynek Trail i skyrunningu nowymi kijkami wyposażonymi w system wypinania Flash Lock (opatentowany). Opracowane we współpracy z firmą Guidetti specjalizującą się w kijach trekkingowych, kijki Trail Silver Aluminium zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci zwiększyć wydajność: kijki są lekkie, wytrzymałe, można je składać i rozkładać bez żadnego wysiłku.
Zastosowane technologie:
• Materiał 7075 T6 aluminium
Technologia Aluminium Ultra Tech, wykonana z aluminium 7075 T6 będąca wynikiem badań w dziedzinie aeronautyki, nadaje kijowi lekkości, sztywności i wytrzymałości.
• System wdrażania Flash Lock stick
System regulacji Flash Lock jest bardzo łatwy w użyciu. Ma kilka zalet. Otwieranie i zamykanie kija odbywa się w sekundę i bez wysiłku. Po złożeniu kij nie zajmuje miejsca do transportu.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.
• podkładki aeroD
Krążki aeroD o średnicy 35 mm zapewniają dynamiczne wsparcie w każdym terenie.
Avis sur vendeur
Je rajoute qu' en plus des bâtons, le vendeur est top : conseils, prix défiant toute concurrence, rapidité d'envoi. À recommander les yeux fermés également.
Bons batons
Après de nbrses heures de recherches c'est ce que j'ai trouvé de mieux pour 1 tarif accessible. Le système de pliage est ok sauf à 1 moment où j'avais les doigts gelés j'ai réussi à ouvrir et fermer les batons sans encombre.
Achat à recommander sans problème.
super !
Achetés en remplacement de mes bâtons téléscopiques : j'ai longtemps hésité a passer aux 3 brins. Aucun regrets bien au contraire ! Ces bâtons sont parfaits : très légers et robustes. Un gros plus pour moi : conçus et fabriqués en France pour un prix inférieur à la concurrence...
Quant au site MGAffaires : juste parfait : paiement délai de livraison nickel et en plus quelqu'un (une vraie personne avec un vrai nom...) qui répond de façon réactive et pertinente à vos questions. Je reviendrai à tous les coups sur ce site.
baton au top
Bâton au top, très léger et très maniable lors de l'assemblage.Livraison plus que correct.
Je recommande ce produit