![]()
СРЕБЪРНА СЕрия
Алуминиевите стълбове Trail Silver са леки, здрави и здрави.
Снабдени с 3 нишки и новата система за разгръщане на Flash Lock, сгънете и разгънете прътите си за секунда, просто натиснете надолу върху земята и трите нишки се заключват заедно.
• Без усилие ултра бързо отваряне и блокиране
• Идеален за пренасяне, много компактен в сгънат вид
• Много лек (само 215 g на пръчка)
• 7075 T6 алуминиеви нишки с диаметър 12
• Дълга дръжка от пяна за по-добро сцепление на склонове
• Лека и удобна каишка "Ghost".
• Здрава и надеждна система за заключване на светкавицата
• 45 мм коничен накрайник с волфрамов връх
• 35 мм aeroD шайби за динамична опора
Предлага се в 4 размера: 115, 120, 125 и 130 см
Поляци, произведени във Франция в Гренобъл в сътрудничество с Guidetti
Продадох двойката
Щеки, предназначени за Trail Running

772 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | Алуминий 7075 T6 |
| Тегло | 215 г (на пръчка) |
| Разрез | 115, 120, 125 и 130 см |
| Сгъната дължина | 46 см (за размер 125 см) |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Заключване на светкавицата |
| Диаметър на нишката | 12 |
| Дръжка | дълга пяна |
| ремък за ръка | Призрачна светлина |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| шайба | aeroD 35 мм |
| Референция на производителя | RKP03 |


Kinetik, френски производител, революционизира пазара на Trail и skyrunning с нови стълбове, оборудвани със система за разгръщане на Flash Lock (патентована). Разработени със специалиста за пешеходни щеки Guidetti, сребърните алуминиеви щеки за пътека са проектирани, за да ви помогнат да постигнете ефективност: щеките са леки, здрави, сгъват се и се разгъват без никакво усилие.
Използвани технологии:
• Материал 7075 T6 алуминий
Технологията Aluminium Ultra Tech, изработена от алуминий 7075 T6, резултат от изследвания в областта на въздухоплаването, придава на стик лекота, твърдост и устойчивост.
• Система за разгръщане на Flash Lock Stick
Системата за регулиране на Flash Lock е много лесна за използване. Има няколко предимства. Отварянето и затварянето на щеката става за секунда и без усилие. Веднъж сгънат пръчката не заема място за транспортиране.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.
• AeroD шайби
AeroD шайбите с диаметър 35 мм позволяват динамична поддръжка на всички видове терен.
Avis sur vendeur
Je rajoute qu' en plus des bâtons, le vendeur est top : conseils, prix défiant toute concurrence, rapidité d'envoi. À recommander les yeux fermés également.
Bons batons
Après de nbrses heures de recherches c'est ce que j'ai trouvé de mieux pour 1 tarif accessible. Le système de pliage est ok sauf à 1 moment où j'avais les doigts gelés j'ai réussi à ouvrir et fermer les batons sans encombre.
Achat à recommander sans problème.
super !
Achetés en remplacement de mes bâtons téléscopiques : j'ai longtemps hésité a passer aux 3 brins. Aucun regrets bien au contraire ! Ces bâtons sont parfaits : très légers et robustes. Un gros plus pour moi : conçus et fabriqués en France pour un prix inférieur à la concurrence...
Quant au site MGAffaires : juste parfait : paiement délai de livraison nickel et en plus quelqu'un (une vraie personne avec un vrai nom...) qui répond de façon réactive et pertinente à vos questions. Je reviendrai à tous les coups sur ce site.
baton au top
Bâton au top, très léger et très maniable lors de l'assemblage.Livraison plus que correct.
Je recommande ce produit