Kijki trekkingowe Trail Sport 2 Black Diamond - Seria szlaków
Trail Sport 2 to bardzo wytrzymałe 2-sekcyjne aluminiowe kije teleskopowe.
Regulację wysokości drążka od 81,5 cm do 140 cm z łatwością wykonuje zawór FlickLock.
Te sztyfty są przeznaczone dla praktyków, dla których luz nie stanowi problemu. Mają tę zaletę, że oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
• Wytrzymała 2-sekcyjna pałka teleskopowa
• Niezawodny system regulacji FlickLock
• Wygodny i regulowany pasek na nadgarstek o zmiennej szerokości
• Gumowy uchwyt z kanałami wentylacyjnymi dla lepszej oddychalności
• Gumowe przedłużenie pod uchwytem poprawiające przyczepność na stoku
• Długie punkty Flex zapewniają bardzo dobrą przyczepność
• Cienkie krążki trekkingowe i kompatybilne z krążkami śnieżnymi Powder Basket (dostępne jako opcja)
Regulowana wysokość: 81,5-140 cm
Dostępny w 2 kolorach: Zimorodek / Orzech![]()
Sprzedałem parę

394 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 578g (para) |
| Ciąć | regulowany: 81,5-140cm |
| Długość po złożeniu | 81.5 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | ryflowana guma z gumowym przedłużeniem pod rękojeścią |
| pasek na rękę | Nylon o zmiennej szerokości |
| Punkt | Długa końcówka Flex |
| Pralka | Podkładki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD112224 |
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.