G010117
Autentyczne 3-sekcyjne kije teleskopowe wyposażone w aluminiowy system Easy Lock (z wentylem).
Kije przeznaczone do wędrówek na krótkich lub długich dystansach...
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Okleina bambusowa
• Ultra Tech 7075 aluminium (wytrzymałe)
• Aluminiowy system regulacji Easy Lock (niezawodny i trwały)
• Rękojeść z korka R-Go zapewnia maksymalny komfort
• Wygodny regulowany skórzany pasek na nadgarstek
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Cienkie (60 mm) krążki trekkingowe i szerokie (90 mm) krążki do zimowego puchu
Patyczki wyprodukowane we Francji w Grenoble.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (letnia 60 mm, zimowa 90 mm)


191 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | Okleina aluminiowa / bambusowa Ultra Tech 7075 |
| Waga | 284 g |
| Ciąć | regulowany 63-135cm (max) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Aluminium Easy Lock |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | R-Go Liège |
| pasek na rękę | Skórzany |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | 60 mm na trekking i 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R10806 |
Konstrukcja kijków trekkingowych Terre firmy Trek:
Kijki z serii Trek Terre to kije o autentycznym designie, inspirowanym naturą. Od samego początku, Guidetti oferuje gamę drewnianych kijków, które łączą w sobie techniczną i autentyczną jakość.
W tym roku kijki Terre de Trek zostały przerobione, aby wprowadzić więcej nowoczesności i koloru przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnej strony.

Rękojeść z korka R-Go:
Chwyt R-Go Guidetti został dostosowany do linii Trek Land.
Składa się z ergonomicznego korkowego rękawa o specjalnej konstrukcji umożliwiającej podparcie dłoni podczas nacisku. Gałka jest szeroka i wielopozycyjna oraz pokryta skórą.
Korkowy uchwyt jest wygodny i zapewnia dobre wchłanianie potu podczas użytkowania.

Pasek na nadgarstek Earth firmy Trek:
Najwyższej klasy pasek Terre firmy Trek nadaje kijowi autentyczny wygląd. Składa się ze skórzanej pochwy, lnianej tkaniny i metalowej klamry.
Wewnętrzna część paska na nadgarstek wykonana jest z syntetycznego futra, co zapewnia maksymalny komfort podczas chwytania.

System regulacji Easy Lock Alu:
System regulacji wyposażony jest w Easy Lock z aluminiową klapką i pokrętłem regulacyjnym wyposażonym w ogranicznik, aby zapewnić większą siłę docisku. Aluminium zapewnia solidność systemowi, a blokada pokrętła utrzymuje go zawsze na swoim miejscu.

Beau et bien plus
Je suis un heureux utilisateur des cette paire de bâtons de randonnée. J'ai craqué sur le look, liège et cuir qui sont très confortables en plus, et sur la qualité de la marque française. Les bâtons se règlent très facilement, se resserrent dès que cela manquent un peu en un clin d’œil.
Bref du super matériel et un vendeur fort sympathique qui a pris le temps pour que l'on se retrouve pour voir les bâtons, en discuter et finalement faire affaire.
Bonne balade à vous qui me lirez et à bientôt sur les chemins de randonnées...