G010117
Autentické 3-sekční teleskopické hole vybavené hliníkovým systémem Easy Lock (s ventilem).
Hůlky určené pro krátké i dlouhé túry...
• 3-sekční teleskopický obušek
• Bambusová dřevěná dýha
• Ultra Tech 7075 hliník (robustní)
• Hliníkový nastavovací systém Easy Lock (spolehlivý a odolný)
• Rukojeť R-Go Cork pro maximální pohodlí
• Pohodlný nastavitelný kožený pásek na zápěstí
• Kónická špička s wolframovou špičkou pro velmi dobrý úchop
• Tenké (60 mm) trekové puky a široké (90 mm) puky do zimního prašanu
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (letní 60 mm, zimní 90 mm)


191 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | Ultra Tech 7075 hliníková / bambusová dřevěná dýha |
| Hmotnost | 284 g |
| Střih | nastavitelné 63-135 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Hliník Easy Lock |
| Průměr pramene | 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | R-Go Lutych |
| řemínek na ruku | kůže |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Korek | guma |
| Podložka | 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R10806 |
Design trekových holí Terre:
Hůlky z řady Terre Trek jsou hole s autentickým designem inspirovaným přírodou. Od svého založení společnost Guidetti nabízí řadu tyčí potažených dřevem, které v sobě spojují technickost a autentičnost.
Tento rok byly hůlky Terre de Trek přepracovány, aby přinesly více modernosti a barev a zároveň zachovaly tradiční stránku.

Rukojeť R-Go Cork:
Rukojeť R-Go Guidetti byla přizpůsobena pro řadu Land Trek.
Tu tvoří ergonomický korkový návlek se specifickým designem pro opření ruky při tlaku. Knoflík je široký a vícepolohový a potažený koženým potahem.
Korková rukojeť je pohodlná a umožňuje dobrou absorpci potu během používání.

Řemínek na zápěstí Earth od společnosti Trek:
Špičkový řemínek Trek Terre dodává hokejce autentický vzhled. Skládá se z kožené pochvy, lněné látky a kovové přezky.
Vnitřek náramku je vyroben ze syntetické kožešiny pro maximální pohodlí při uchopení.

Systém Easy Lock Alu:
Nastavovací systém je vybaven zámkem Easy Lock s hliníkovou klapkou a nastavovacím kolečkem opatřeným dorazem pro zajištění větší upínací síly. Hliník dodává systému robustnost, zarážka knoflíku jej drží vždy na svém místě.

Beau et bien plus
Je suis un heureux utilisateur des cette paire de bâtons de randonnée. J'ai craqué sur le look, liège et cuir qui sont très confortables en plus, et sur la qualité de la marque française. Les bâtons se règlent très facilement, se resserrent dès que cela manquent un peu en un clin d’œil.
Bref du super matériel et un vendeur fort sympathique qui a pris le temps pour que l'on se retrouve pour voir les bâtons, en discuter et finalement faire affaire.
Bonne balade à vous qui me lirez et à bientôt sur les chemins de randonnées...