P030314
Remskive Prusik Mini Petzl
Mini er en lett remskive som tåler tunge belastninger.
Den er egnet for installasjoner med tilbakeslagssystem (Prusik selvlåsende knute).
• Flat, kompakt og lett form
• Skive på forseglede kulelager for å sikre utmerket ytelse
For bruk med tau fra 7 til 11 mm

200 Artikkel Enheter
På lager
Advarsel: Siste vare på lager!
Tilgjengelig fom
| Vekt | 80 g |
| Materialer | aluminiumsflenser / aluminiumsskive |
| Garanti | 3 år |
| Sertifikater | CE EN 12278 / UIAA |
| Min taudiameter | 7 mm |
| Maks taudiameter | 11 mm |
| Skivediameter | 25 mm |
| Utbytte | 91 % |
| Arbeidsmengde | 5 kN (2,5 kN på en tråd) |
| bruddlast | 23 kN |
| Produsentreferanse | P59A |
Anti-revers systemer: